Inofolic Combi Premium 60 gelových kapslí

Doplněk stravy

Značka: INOFOLIC
Inofolic Combi Premium je doplněk stravy pro ženy s BMI od 25 s obsahem myo-inositolu, alfa-laktalbuminu, d-chiro-inositolu a kyseliny listové, která je důležitá zejména v těhotenství.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 090

Cena za 1 kus: 18 Kč

O produktu

50124248

Kombinace myo-inositolu, alfa-laktalbuminu, d-chiro-inositolu a kyseliny listové v měkkých gelových kapslích. Přípravek Inofolic Combi Premium je vhodný zejména v období zvýšené potřeby účinných látek a pro ženy s vyšším BMI (BMI > 25).  Ocení ho i ženy, které po vysazení antikoncepce chtějí své tělo připravit na plánované těhotenství. Gelové kapsle zajišťují optimální dostupnost a vstřebatelnost všech složek přípravku. Alfa-laktalbumin napomáhá lepšímu vstřebávání myo-inositolu a d-chiro-inositolu. 

Hlavní složky:

  • myo-inositol se přirozeně vyskytuje v lidském těle, je součástí buněčných membrán a účastní se řady biochemických reakcí v těle
  • D-chiro-inositol vzniká přeměnou z myo-inositolu a účastní se specifických buněčných procesů
  • kyselina listová přispívává k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně kdykoliv během dne. Zapijte vodou. Po vysazení antikoncepce za účelem otěhotnění je vhodné s užíváním Inofolicu Combi začít ihned.

Složení

Jedna kapsle obsahuje 550 mg myo-inositolu, 14,1 mg alfa-laktalbuminu, 13,8 mg d-chiro-inositolu a 200 µg kyseliny listové (100 % referenční hodnoty příjmu).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.