Jamieson Baby-D3 Vitamín D3 400 IU kapky 11,7 ml

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Kapky s obsahem vitaminu D3, který je potřebný pro normální růst a vývoj kostí a pro zdravou imunitu. Ideální pro celou Vaši rodinu.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 ks označených doplňků stravy Vitamínu D3 značky Jamieson získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

259

Cena za 100 ml: 2 214 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50118077

Vitamin D ve formě kapek vhodný pro celou rodinu. Přípravek Baby-D Vitamín D3 400 IU obsahuje velice kvalitní vitamin D, který se získává z čistého „slunečního“ lanolinu, bohatého a obnovitelného zdroje vitamínu D z vlny ovcí, které se chovají na vysočinách Austrálie a Nového Zélandu. Forma kapek umožňuje jednoduché dávkování. 

Vitamin D je potřebný pro správný růst a vývin kostí u dětí. Přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk. Vitamin D doporučujeme užívat všem zejména během zimních měsíců při nedostatku slunečního záření, dále osobám s omezeným pobytem na slunci, dětem a seniorům.


Dávkování

Kojencům a dětem do 12 let podávejte 1–2 kapky denně. Jednoduché použití, otočte balení dnem vzhůru, netřeste ani nepoklepávejte, kapka se uvolní samovolně. Kápněte přímo na dudlík, jazyk kojence anebo přidejte do jídla anebo nápoje. Dospělí a děti od 12 let užívají 2 kapky denně.

Složení

Vitamin D 10 µg/400 IU v jedné kapce.

Nosič (slunečnicový olej), cholekalciferol.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.