Jar

  (36)

Jar představuje osvědčenou značku prostředků k mytí nádobí. Vyberte si klasický tekutý Jar na nádobí s různými osvěžujícími vůněmi nebo použijte kapsle do myčky. Jar má řešení na odolnou mastnotu i zaschlé nečistoty.

Seřadit podle

Jar dokonale odstraňuje mastnotu i zaschlé nečistoty

Kapsle do myčky Jar platinum dokonale odstraňují veškeré nečistoty. Jedna kapsle obsahuje sůl a prostředek na oplachování. Již po prvním umytí zanechává perfektně čisté a zářivé nádobí. Vyčistí i mastnotu z filtru, k odstranění vodního kamene však použijte jiný prostředek. Chrání sklo i stříbro. Každá tableta přináší dlouhotrvající pocit čistoty a stará se o hladký chod myčky. Předchází usazování mastnoty v odpadu, filtru a mycích ramenech.

K ručnímu mytí nádobí využijete aktivní tekuté prostředky, které zatočí s veškerými nečistotami. Snadno a rychle odstraňuje zaschlou a odolnou mastnotu i zbytky jídla. Tekutý Jar můžete použít na talíře, skleničky, hrnce nebo pánve. Vyzkoušejte také jemnou pěnu. Už dávno neplatí, že by Jar dráždil pokožku. I po dlouhodobém namáčení zanechává vláčné dlaně. Po ručním mytí nádobí je však vždy vhodné použít krém na ruce.