KORFF Krémový liftingový makeup 02 30 ml

Kosmetika

Značka: KORFF
Krémový make-up s liftingovým efektem 02 KORFF obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamin E. Díky tomu bude vaše pleť hydratovaná a chráněná před vnějšími vlivy.
Skladem na e-shopu
875

O produktu

50138746

Krémový make-up s liftingovým efektem KORFF v odstínu 02 obsahuje kyselinu hyaluronovou a vitamin E. Díky tomu bude vaše pleť hydratovaná a chráněná před nepříznivými vlivy prostředí. Jeho textura se středně vysokým krytím klouže po pokožce a neshromažďuje se v mikrovráskách. Obsažené aktivní látky zajišťují liftingový efekt. Vyhlazuje drobné vrásky a redukuje mimické linky. Zanechává rozjasněnou, viditelně pevnější a zdravě vypadající pleť. Dodává pokožce saténový finiš. Balení obsahuje praktický štěteček, který umožňuje snadnější roztírání produktu. Díky měkkým syntetickým vláknům je ideální pro přesné a rovnoměrné nanášení podkladu.

Hlavní vlastnosti:

  • středně krycí make-up
  • liftingový efekt
  • rozjasňuje pleť
  • dlouhodobě hydratuje
  • antioxidační účinek

O značce

TECHNOLOGIE – CITLIVOST – INOVACE. Značka KORFF dosáhla úspěchu u klientů především díky své vysoké kvalitě a farmaceutickým technologiím, respektujícím zdraví pokožky. Při výrobě produktů, které tak rádi používáte, je kladen důraz nejen na kvalitu, ale také na přísně střežené technologické procesy, které zaručují jedinečné účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.