Hemoroidy (5)

Řadit
Filtry výpisu
 • Hemostop Gel MAX 75 ml

  75 ml

  Hemostop Gel Max Da Vinci Academia je zdravotnický prostředek při hemoroidech. Jedná se o účinný přípravek s obsahem 12 rostlinných extraktů, díky nimž má hydratační, zvláčňující, zklidňující, regenerující, chladivý a čistící účinek.

  Zdravotnické prostředky

  155 Kč
 • Hemagel PROCTO čípky 10 ks

  čípky 10 ks

  HemaGel PROCTO čípky urychlují hojení akutních i chronických ran a kožních defektů v oblasti konečníku. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

  Zdravotnické prostředky

  229 Kč
  269 Kč
 • Mastu čípky 10 ks

  čípky 10 ks

  Zmírňují potíže jako podráždění, svědění, pálení a mokvání, které se často vyskytují při onemocnění hemoroidy, a podporují hojení.

  Zdravotnické prostředky

  75 Kč
  79 Kč
Hemorex Kryo aplikátor na hemeroidy

Zdravotnické prostředky

Přirozená a bezpečná metoda na bázi kryoterapie na vnější i vnitřní hemoroidy. Díky chladu dochází k rychlé úlevě od bolesti, svědění, pálení, otoku, zánětu a krvácení.

  369 Kč
   Hemopropin mast 20 g

  mast 20 g

  Zdravotnické prostředky

  Hemopropin mast ulevuje od potíží způsobených hemoroidy jako jsou otok, bolest, pálení a zmírňuje bolest při vyprazdňování.

   135 Kč
   Hemoroidy

   Hemoroidy

   Jako hemoroidy (česky též zlatá žíla) označujeme oteklé a zanícené cévní struktury v oblasti konečníku. Vnitřní hemoroidy se projevují nebolestivým krvácením, zatímco vnější se vyznačují bolestivým vyprazdňováním. Sedavé zaměstnání, jídelníček s nedostatečným obsahem vlákniny a s tím související zácpa, ale také zvyšující se věk nebo těhotenství – to vše jsou faktory, které mohou vznik hemoroidů ovlivnit. Ke zmírnění potíží, jako je podráždění, svědění, pálení a mokvání, a k podpoře hojení slouží čípky a rektální masti pro léčbu hemoroidů.