Hemoroidy (11)

Řadit
Filtry výpisu
 • Hemostop Gel MAX 75 ml

  75 ml

  Hemostop Gel Max je zdravotnický prostředek účinný při hemoroidech. Jedná se o účinný přípravek s obsahem 12 rostlinných extraktů, díky nimž má hydratační, zvláčňující, zklidňující, regenerující, chladivý a čistící účinek.

  Zdravotnické prostředky

  129 Kč
  149 Kč
 • Hemagel PROCTO čípky 10 ks

  čípky 10 ks

  HemaGel PROCTO čípky urychlují hojení akutních i chronických ran a kožních defektů v oblasti konečníku. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

  Zdravotnické prostředky

  199 Kč
  275 Kč
 • Mastu čípky 10 ks

  čípky 10 ks

  Zmírňují potíže jako podráždění, svědění, pálení a mokvání, které se často vyskytují při onemocnění hemoroidy, a podporují hojení.

  Zdravotnické prostředky

  75 Kč
  79 Kč
Mastu mast 30 g

Zdravotnické prostředky

Zmírňuje potíže jako podráždění, svědění, pálení a mokvání, které se často vyskytují při onemocnění hemoroidy, a podporuje hojení.

95 Kč
 Hemopropin mast 20 g

mast 20 g

Zdravotnické prostředky

Hemopropin mast ulevuje od potíží způsobených hemoroidy jako jsou otok, bolest, pálení a zmírňuje bolest při vyprazdňování.

135 Kč
Alfalex Rektální mast 25 g

25 g

Zdravotnické prostředky

Rektální mast s obsahem sukralfátu a rostlinných výtažků určená k léčbě příznaků spojených s hemoroidálním onemocněním. Pečuje o zanícenou a svědící pokožku.

189 Kč
Hemorex Kryo aplikátor na hemeroidy

Zdravotnické prostředky

Přirozená a bezpečná metoda na bázi kryoterapie na vnější i vnitřní hemoroidy. Díky chladu dochází k rychlé úlevě od bolesti, svědění, pálení, otoku, zánětu a krvácení.

369 Kč
Alfalex Rektální čípky 10x2,5 g

10x2,5 g

Zdravotnické prostředky

Rektální čípky s obsahem sukralfátu a rostlinných výtažků určené k léčbě příznaků spojených s hemoroidálním onemocněním. Pečují o zanícenou a svědící pokožku.

155 Kč
Fytofontana Hemorrelax krém 30 g

krém 30 g

Zdravotnické prostředky

Krém k ošetření hemorodiů. Napomáhá k zahojení drobných ranek v oblasti konečníku. Snižuje otok, zklidňuje a přináší úlevu při pálení a svědění.

275 Kč
Fytofontana Hemorrelax rektální čípky 10 ks

rektální čípky 10 ks

Zdravotnické prostředky

Čípky k ošetření hemoroidů. Napomáhají k zahojení drobných ranek v oblasti konečníku. Snižují otok, zklidňují a přinášejí úlevu při pálení a svědění.

269 Kč
RECTOVENAL Acute gel 50 g

gel 50 g

Zdravotnické prostředky

Anorektální gel s obsahem výtažku dubové kůry a flavonoidů (hesperidin, disomin), které pomáhají zklidnit pokožku při hemoroidech a podporují hojení ran.

179 Kč
Hemoroidy

Hemoroidy

Jako hemoroidy (česky též zlatá žíla) označujeme oteklé a zanícené cévní struktury v oblasti konečníku. Vnitřní hemoroidy se projevují nebolestivým krvácením, zatímco vnější se vyznačují bolestivým vyprazdňováním. Sedavé zaměstnání, jídelníček s nedostatečným obsahem vlákniny a s tím související zácpa, ale také zvyšující se věk nebo těhotenství – to vše jsou faktory, které mohou vznik hemoroidů ovlivnit. Ke zmírnění potíží, jako je podráždění, svědění, pálení a mokvání, a k podpoře hojení slouží čípky a rektální masti pro léčbu hemoroidů.