Leros Dětský čaj Jahůdka 20x2 g

Čaje a čajové směsi

Značka: LEROS
3.0
Leros Dětský čaj Jahůdka je dětská ovocná směs se šípkem, ibiškem, mrkví, jablkem a vůní po sladkých jahodách pro Vaše děti od ukončeného 6. měsíce. V nálevových sáčcích.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
49 ušetříte 10 Kč

Původní cena 59 Kč sleva 17%

Cena za 100 g: 123 Kč

O produktu

50130084

Jahůdka pro mlsné jazýčky. Leros Dětský čaj Jahůdka je porcovaná ovocná směs se šípkem, ibiškem, jablkem a mrkví pro děti od ukončeného 6. měsíce. Voňavý čaj s příchutí jahod si oblíbí i mnozí dospělí. Ovocnou chuť nápoje podpoří šípek a jablko, květ ibišku dodá kyselkavý přídech i krásnou rubínovou barvu. Čaj je chutným doplňkem dětského pitného režimu. V parném létě ho můžete vyzkoušet i chlazený.


Složení

Plod šípku (35 %), květ ibišku (30 %), jablko (15 %), kořen mrkve (15 %), přírodní aroma (5 %).

Použití

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 5–10 minut. Čaj se připravuje vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dětem od ukončeného 6. měsíce do 1 roku podávejte 1 šálek denně. Děti od 1 roku do 3 let pijí 1–2 šálky denně a děti od 3 let 2-3 šálky denně. Dospělým určeno k běžné spotřebě jako nápoj.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 6 měsíců. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.