Leros Dětský čaj s ovocem 20x2 g

Čaje a čajové směsi

Značka: LEROS
Leros Dětský čaj s ovocem je dětská ovocná směs se šípkem, ibiškem, jablkem, anýzem a borůvkou pro Vaše děti od ukončeného 9. měsíce. V nálevových sáčcích.
Skladem na e-shopu
55

Cena za 100 g: 138 Kč

O produktu

50130078

Ovocné pochutnání. Leros Dětský čaj s ovocem je porcovaná ovocná směs se šípkem, ibiškem, jablkem, anýzem a borůvkou pro děti od ukončeného 9. měsíce. Voňavý čaj si oblíbí i mnozí dospělí. O příjemnou chuť nápoje se postará svěží ibišek, nakyslý šípek, nasládlý anýz, voňavá borůvka a jablko. Čaj má sytou tmavě červenou až fialovou barvu a voní po šťavnatém ovoci. Je chutným doplňkem dětského pitného režimu. V parném létě ho můžete vyzkoušet i chlazený.


Složení

Květ ibišku (26 %), plod šípku (24 %), plod anýzu (15 %), plod borůvky (10 %), jablko (10 %), rooibos (5 %), plod černého rybízu (5 %), plod aronie (5 %).

Použití

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 5–10 minut. Čaj se nesmí vařit. Připravuje se vždy čerstvý. Čaj je možno dochutit.

Dětem od ukončeného 9. měsíce podávejte 1 šálek denně. Děti od 3 let pijí 2–3 šálky denně. Dospělým určeno k běžné spotřebě jako nápoj.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 9 měsíců. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.