Leros Dětský čaj Malinka 20x2 g

Čaje a čajové směsi

Značka: LEROS
Leros Dětský čaj Malinka je dětská ovocná směs se šípkem, ibiškem, jablkem, maliníkem a vůní po zralých malinách pro Vaše děti od ukončeného 6. měsíce. V nálevových sáčcích.
Skladem na e-shopu
55

Cena za 100 g: 138 Kč

O produktu

50130082

Malinové pochutnání. Leros Dětský čaj Malinka je porcovaná ovocná směs se šípkem, ibiškem, jablkem a maliníkem pro děti od ukončeného 6. měsíce. Voňavý čaj s příchutí malin si oblíbí i mnozí dospělí. Ovocnou chuť nápoje podpoří šípek a jablko, květ ibišku dodá kyselkavý přídech i krásnou rubínovou barvu. Čaj je chutným doplňkem dětského pitného režimu. V parném létě ho můžete vyzkoušet i chlazený.


Složení

Plod šípku (38 %), květ ibišku (25 %), jablka (20 %), list maliníku (10 %), přírodní aroma (7 %).

Použití

1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 5–10 minut. Připravuje se vždy čerstvý. K přípravě čaje pro kojence použijte převařenou vodu vhodnou pro kojeneckou výživu. Doporučené maximální množství cukru na 100 ml nápoje je 5 g.

Dětem od ukončeného 6. měsíce do 1 roku podávejte 1 šálek denně. Děti od 1 roku do 3 let pijí 1–2 šálky denně a děti od 3 let 2-3 šálky denně. Dospělým určeno k běžné spotřebě jako nápoj.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 6 měsíců. V případě, že čaj přislazujete cukrem, nepodávejte jej kojencům pokud možno z láhve savičkou, ale používejte co nejdříve hrneček. Nadměrné užívání čaje s cukrem může vést ke zvýšené kazivosti zubů. Nepodávejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje konzervanty, lepek, umělá sladidla. Vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.