Plenky velikost 0

  (3)
Seřadit podle
 • MonPeri Bamboo S 3-6 kg

  dětské plenky 25 ks
  Bambusové EKO pleny prémiové kvality jsou přirozeně antibakteriální a hypoalergenní.
 • Velmi měkké a jemné plenky poskytují maximální ochranu před protečením.
 • Výjimečně jemné, měkké, prodyšné a vysoce absorpční plenky pro miminka od narození.
   Plenky velikost 0

   Plenky velikost 0

   Jakou velikost plen vybrat?

   Pleny ve velikosti 0 jsou ideální pro novorozence do cca 2-2,5 kg. Jedná se o ty nejmenší plenky, které na trhu můžete sehnat. Myslete však na to, že každý výrobce má jiné váhové rozpětí. Vyberte si například Pampers plenky, které perfektně odvádějí vlhkost a zanechávají zadeček miminka příjemně v suchu a pohodlí. Jsou velmi šetrné k citlivé dětské pokožce. Mezi další varianty plen patří např. Bella nebo MonPeri. Následující velikostí jsou plenky číslo 1, které sedí dětem s hmotností mezi 3 až 6 kg.

   Související články k přebalování

   • Jak vybrat dětské plenky?

    Plenky jsou nezbytnou pomůckou při péči o miminko a po narození nového člena rodiny se přebalování na několik let stává každodenní rutinou. Jaké plenky vybrat, aby vše probíhalo co nejlépe? Látkové nebo jednorázové? Kalhotky nebo zapínací plenky? A co materiály, z nichž jsou plenky vyrobeny? Možností ke zvážení je opravdu mnoho. V našem nákupním rádci se dozvíte všechny základní informace,...
    Jak vybrat dětské plenky?
   • Přebalování miminka krok za krokem

    Přebalování miminka není nic složitého, i když se to tak může novopečeným rodičům zpočátku zdát. Během několika dní pro vás bude výměna plenky úplnou hračkou. Jak postupovat krok za krokem a další potřebné informace o přebalování najdete v následujícím článku.
    Přebalování miminka krok za krokem
   • Plenky jako pomocník pro všechny malé děti

    Pro miminko je toho třeba spousta, avšak naprosto nepostradatelnou součástí vašich každodenních radostí s miminkem jsou dětské plenky. Jaké dětské pleny používat, aby byly pro vaše děťátko nejvhodnější? Podle čeho je vybrat? Na které důležité věci se zaměřit?
    Plenky jako pomocník pro všechny malé děti
   • Kdy se zbavit plenek?

    Čas přechodu na plenky se může u dětí lišit až o dva roky. Kdy už ale neschopnost zbavit se plenky může ukazovat na možný problém? Existuje vůbec běžné počůrávání a jak ho odlišit od chronického pomočování, to je téma nového článku na Dr. Max BABY.
    Kdy se zbavit plenek?