Doplněk stravy

Dr. Max Calcium Complex 120 kapslí

Značka: DR. MAX

Dr. Max Calcium Complex obsahuje vyváženou kombinaci vápníku a vitaminů D3 a K1 pro udržení normálního stavu kostí a zubů.

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na léčivé přípravky Dr.Max.,zlevněné položky z listopadového letáku a kupóny. Akce platí do 30. 11. 2023.
199

Cena za 1 kus: 165,83 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Max Calcium Complex 120 kapslí

50136605

Úvod

Dr. Max Calcium Complex je doplněk stravy ve formě snadno polykatelných kapslí s obsahem vyváženého množství vápníku a vitaminů D3 a K1 pro zdravé zuby a kosti.

Hlavní vlastnosti:

  • vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů
  • vitamin D napomáhá normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu
  • vitaminy D a K přispívají k udržení normálního stavu kostí

Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně.


Složení

Vápník (calcium) 250 mg (31,2 % RHP), vitamin D3 2,5 µg (50 % RHP), vitamin K1 10 µg (13,3 % RHP) v jedné kapsli. RHP …… referenční hodnota příjmu.

Uhličitan vápenatý, slunečnicový olej, kapsle [želatina, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda, barvivo (oxidy a hydroxidy železa)], stabilizátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), emulgátor (sójový lecithin), fyllochinon (5%), cholekalciferol.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek není vhodný pro osoby užívající léky ke snížení srážlivosti krve. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.