Doplněk stravy

Dr. Max Magnesium B6 Premium 100 mg 50 tablet

Značka: DR. MAX

Organická forma hořčíku pro lepší vstřebávání v organismu obohacená o vitamin B6.

179

Cena za 1 kus: 3,58 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Max Magnesium B6 Premium 100 mg 50 tablet

50116281

Úvod

Hořčík a vitamin B6 pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání. Přispívají k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti, podílí se na normálním energetickém metabolismu. Hořčík (magnesium) navíc působí pozitivně na normální činnost svalů a pomáhá ke zdravým zubům a kostem. Hořčík je v přípravku obsažen v organické formě, která je pro lidské tělo lépe vstřebatelná. 


Dávkování

Dospělí užívají 2 tablety denně, děti do 15 let 1 tabletu denně.


Složení

Hořčík 100 mg, vitamin B6 (pyridoxin) 2 mg v jedné tabletě.

Hořečnaté soli kyseliny citronové, zahušťovadlo (mikrokrystalická celulóza), stabilizátor (polyvinylpyrolidon), kukuřičný škrob, stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), protispékavá látka (oxid křemičitý), emulgátor (hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavá látka (horečnaté soli mastných kyselin), lešticí látka (polyvinylalkohol), pyridoxin-hydrochlorid.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 6 let. Vhodné i pro těhotné a kojící ženy po konzultaci s lékařem nebo lékárníkem.

Pokud máte zájem o odběr většího množství, rádi Vám vytvoříme individuální cenovou nabídku. Kontaktujte nás na e-mailu: B2B@drmax.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.