Doplněk stravy

Medpharma Hořčík 150 mg + vitamin B6 20 šumivých tablet

Značka: MEDPHARMA
  • Hořčík s vitaminem B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí a zubů.
NAVÍC Medpharma Zinek Forte 25 mg 107 tablet Při nákupu produktů značky Medpharma v minimální hodnotě 399 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Medpharma Zinek Forte 25 mg 107 tablet za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
65

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Medpharma Hořčík 150 mg + vitamin B6 20 šumivých tablet

50011447

Úvod

Doplněk stravy ve formě šumivých tablet s citronovou příchutí obsahuje hořčík a vitamín B6. Hořčík s vitaminem B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík podporuje činnost svalů a stav kostí a zubů
  • hořčík a vitamin B6 podporují činnost nervové soustavy
  • hořčík a vitamin B6 napomáhá snížení míry únavy a vyčerpání

Dávkování

1 tableta 1× denně. Tabletu rozpustit ve 2 dl vody.


Složení

Regulátory kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citronová, hydrogenuhličitan sodný), uhličitan hořečnatý (hořčík), sladidla (fruktóza, cyklamát sodný, acesulfam K, aspartam), aroma (citron, pomeranč), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), barvivo (riboflavin).


Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte uzavřené a v suchu při teplotě do 25 °C. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Není vhodné pro nemocné fenylketonurií.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.