Medpharma Hořčík 300 mg + vitamín D3 37 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti nervové soustavy. Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a činnosti svalů.
63 ušetříte 12 Kč

Původní cena 75 Kč , sleva 16%

Nejnižší cena před slevou: 75 Kč

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Medpharma Hořčík 300 mg + vitamín D3 37 tablet

50011449

Doplněk stravy ve formě tablet obsahuje hořčík a vitamín D3. Hořčík s vitaminem D přispívají k normální činnosti svalů a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Podílí se na procesu dělení buněk. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normální psychické činnosti. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík napomáhá správné činnosti nervové soustavy
  • horčík a vitamín D podporují činnost svalů
  • hořčík a vitamín D podporují normální stav kostí a zubů

Dávkování

1 tableta 1x denně.

Složení

Oxid hořečnatý (hořčík), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), stabilizátor (zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy), barvivo (dioxid titaničitý), stabilizátor (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), lešticí látka (polyvinylalkohol), zvlhčující látka (polyethylenglykol), stabilizátor (polydextrosa), lešticí látka (talek), cholekalciferol (vitamin D3).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25°C.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.