Doplněk stravy

Medpharma Vitamín A+D 5000 I.U./400 I.U. 107 tobolek

Značka: MEDPHARMA

Doplněk stravy Medpharma obsahující vitaminy A a D. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku, sliznic a pokožky. Spolu s vitaminem D přispívají k normální funkci imunitního systému.

NAVÍC Yves Rocher tekuté mýdlo pomeranč čoko 190 ml Při nákupu doplňků stravy značky Medpharma v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Yves Rocher tekuté mýdlo pomeranč čoko 190 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 15. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Velikost balení - tobolky
109

Cena za 1 kus: 1,63 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. 250 Kč

O produktu: Medpharma Vitamín A+D 5000 I.U./400 I.U. 107 tobolek

50050019

Úvod

Doplněk stravy Medpharma obsahuje vitaminy A a D získané z rybího oleje. Vitamin D se v organizmu vytváří působením UV záření ze slunečního světla. V potravě nalezneme vitamin D právě v rybích játrech, másle nebo čerstvém mléku. Vitamin A je vitamin rozpustný v tucích. Jeho zdrojem jsou oranžová a červená barviva, dalším zdrojem jsou např. vnitřnosti. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku, sliznic a pokožky. Spolu s vitaminem D přispívají k normální funkci imunitního systému.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku, sliznic a pokožky
  • vitamin A a D přispívají k normální funkci imunitního systému
  • vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu

 


Dávkování

1 tobolka 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


Složení

Rybí olej (jako zdroj vitaminu A a vitaminu D), želatina (vepřová), sójový olej, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda, retinyl-palmitát (vitamin A), cholekalciferol (vitamin D3).


Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Není vhodné pro těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.