Medpharma Vitamín A+D 5000 I.U./400 I.U. 37 tobolek

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Doplněk stravy Medpharma obsahující vitaminy A a D. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku, sliznic a pokožky. Spolu s vitaminem D přispívají k normální funkci imunitního systému.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Medpharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
69

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50050018

Doplněk stravy Medpharma obsahuje vitaminy A a D získané z rybího oleje. Vitamin D se v organizmu vytváří působením UV záření ze slunečního světla. V potravě nalezneme vitamin D právě v rybích játrech, másle nebo čerstvém mléku. Vitamin A je vitamin rozpustný v tucích. Jeho zdrojem jsou oranžová a červená barviva, dalším zdrojem jsou např. vnitřnosti. Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku, sliznic a pokožky. Spolu s vitaminem D přispívají k normální funkci imunitního systému.

Hlavní vlastnosti:

  • vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku, sliznic a pokožky
  • vitamin A a D přispívají k normální funkci imunitního systému
  • vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu

Dávkování

1 tobolka 1× denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Složení

Rybí olej (jako zdroj vitaminu A a vitaminu D), želatina (vepřová), sójový olej, zahušťovadlo (glycerol), čištěná voda, retinyl-palmitát (vitamin A), cholekalciferol (vitamin D3).

Upozornění

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Není vhodné pro těhotné ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a sálavým teplem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.