Ostatní

Natava Vonná svíčka Sladký šafrán 220 g

Značka: NATAVA
  • Natava Vonná svíčka Sladký šafrán zahalí váš domov do kořeněné až zemité vůně. Je šetrná k životnímu prostředí, navozuje příjemnou atmosféru a je působivý bytový doplněk.
Sleva 20 % při koupi 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks produktů značky Natava získáte slevu 20 %. Akce platí do 31. 10. 2023, nebo do vyprodání zásob.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
409

O produktu: Natava Vonná svíčka Sladký šafrán 220 g

50137528

Úvod

Vonné svíčky umí podtrhnout kouzlo přítomného okamžiku, navozují uvolňující atmosféru a mohou vám dělat společnost téměř v jakékoliv situaci. Stačí vybrat tu pravou vůni, škrtnout sirkou a nechat se unášet okouzlující vůní a pocitem pohody. Tyto aromatické svíčky se vyrábí ze sójového vosku a jsou uskladněny v elegantním skle. Dřevěný knot umožňuje rovnoměrné rozpouštění vrstvy vosku a rozptýlení aroma po celé místnosti. Vonná svíčka Natava Vůně šafránu zahalí váš domov do kořeněné vůně, jež je ozvláštněná sladkým orientálním podtónem. Kromě čichových buněk si užijí také vaše oči i uši. Rozverně tančící plamen svým praskáním navozuje velmi uklidňující atmosféru. Aroma svíček sestává z éterických olejů nebo pečlivě vybraných parfémů a pomáhá navodit psychickou i fyzickou pohodu, zklidnit přetíženou mysl a pocity vyčerpání.

Hlavní vlastnosti

  • až 40 hodin voňavého hoření
  • orientální kořeněná vůně
  • ohleduplné k životní prostředí
  • působivý design
  • vyrobeno z éterických olejů a parfémů 
  • praktický dřevěný knot

Použití

Doporučujeme vždy nechat svíčku hořet alespoň tak dlouho, aby se rozpustila celá horní vrstva vosku až ke sklu. Jen tak dosáhnete maximální životnosti svíčky. Zhasnutí svíčky provedete elegantně a bez nežádoucího kouře zavřením víčka skleničky. Plamen je díky nedostatku kyslíku uhašen prakticky hned. 


Upozornění

Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.