Ostatní

Natava Vonná svíčka Vůně Provence 220 g

Značka: NATAVA
  • Natava Vonná svíčka Vůně Provence zahalí váš domov do harmonické levandulové vůně. Je šetrná k životnímu prostředí a navozuje příjemnou zklidňující atmosféru.
349

O produktu: Natava Vonná svíčka Vůně Provence 220 g

50137531

Úvod

Zapalte oheň, zavřete oči a v duchu se přeneste do Provence – kraje, jehož symbolem je zklidňující levandule. Její podmanivá vůně prostoupí vašimi smysly a snadno vám pomůže navodit pocit pohody. Vonné svíčky umí podtrhnout kouzlo přítomného okamžiku, navozují příjemnou atmosféru a mohou vám dělat společnost téměř v jakékoliv situaci. Stačí vybrat tu pravou vůni, škrtnout sirkou a nechat se unášet okouzlujícími zážitky. Vyrábí se ze sójového vosku a jsou uskladněny v elegantním skle. Dřevěný knot umožňuje rovnoměrné rozpouštění vrstvy vosku a rozptýlení aroma po celé místnosti. Vonná svíčka Natava Vůně Provence zahalí váš domov harmonické levandulové atmosféry. Kromě čichových smyslů si užijí také vaše oči i uši. Rozverně tančící plamen svým praskáním navozuje uklidňující pocity. Aroma svíček sestává z éterických olejů nebo pečlivě vybraných parfémů a pomáhá navodit psychickou i fyzickou pohodu, zklidnit přetíženou mysl a pocity vyčerpání.

Hlavní vlastnosti

  • až 40 hodin voňavého hoření
  • letní levandulová vůně
  • ohleduplné k životní prostředí
  • působivý design
  • vyrobeno z éterických olejů a parfémů 
  • praktický dřevěný knot

Použití

Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.


Upozornění

Doporučujeme vždy nechat svíčku hořet alespoň tak dlouho, aby se rozpustila celá horní vrstva vosku až ke sklu. Jen tak dosáhnete maximální životnosti svíčky. Zhasnutí svíčky provedete elegantně a bez nežádoucího kouře zavřením víčka skleničky. Plamen je díky nedostatku kyslíku uhašen prakticky hned. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.