Doplněk stravy

Penco Restart Drink citron 700 g

Značka: PENCO
  • Nápoj zregeneruje Vaše tělo a dodá mu dostatečné množství energie. Snižuje svalovou únavu a přispívá k normální funkci nervové soustavy.
559

Cena za 100 g: 80 Kč

O produktu: Penco Restart Drink citron 700 g

50121414

Úvod

Jste po fyzické zátěži a cítíte se unavení? Vsaďte na Penco Restart Drink citron. Ten zregeneruje Vaše tělo a dodá mu dostatečné množství energie. Snižuje svalovou únavu a obsažený hořčík přispívá k normální funkci nervové soustavy. Regenerační nápoj je nejen vysoce prospěšný vyčerpanému tělu po fyzické zátěži, ale zároveň skvěle chutná. 

Hlavní vlastnosti:

  • dodává organismu vodu a chybějící minerální látky
  • snižuje svalovou únavu
  • regeneruje unavené a vyčerpané tělo
  • hořčík přispívá k normální funkci nervové soustavy
  • s příchutí citronu

Dávkování

2 navršené odměrky (cca 50 g) prášku se rozmíchají v 500 ml vody, volné BCAA jsou zcela rozpuštěny do několika minut. Při nižší intenzitě zátěže a pro děti od 12 let se 1 navršená odměrka (cca 25 g) rozmíchá ve 250 ml vody. Pijte ihned po zátěži, nejlépe do 15 min.


Složení

Maltodextriny, glukóza, sacharóza, fruktóza, instantní směs volných větvených aminokyselin BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin, 2:1:1),  L-glutamin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, citronan hořečnatý, beta-alanin,  aroma, kyselina L-askorbová, citronan sodný, chlorid sodný,  vitamínový premix (viz. tabulka), citronan draselný, dihydrogen-fosforečnan draselný, DL-α-tokoferylacetát, chlorid draselný, oxid zinečnatý, síran manganatý, seleničitan sodný.


Použití

Používejte v souladu s osobním dietním plánem v množství úměrném aktuální tělesné zátěži. Pro dosažení požadovaných účinků dodržujte uvedený postup přípravy.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 12 let. Ukládat mimo dosah dětí! Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoliv obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.