Pro mazlíčky

Dopřejte svým miláčkům to nejlepší. Dr. Max pro mazlíčky.

Základem péče o psí i kočičí mazlíčky je kvalitní strava. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní komplexní krmiva ve formě granulí i doplňková krmiva v podobě konzerv a kapsiček. Nechybějí pamlsky a pestrý sortiment chovatelských potřeb pro pejskaře i „kočičí lidi“.

Produkty pro psy

Psi jsou dnes běžně považováni za členy rodiny a vztah s nimi má podle odborníků pozitivní vliv na fyzické a duševní zdraví lidí. Dr. Max připravil exkluzivní nabídku produktů pro pejsky všech velikostí a plemen s ohledem na jejich specifické potřeby a jejich dobrou kondici. Dopřejte svému chundelatému kamarádovi to nejlepší z krmiv, pamlsků, hraček či veterinární kosmetiky.

Hračky pro psy.

Kdo si hraje, nezlobí – to platí i pro pejsky. Hra zajistí fyzickou aktivitu, duševní stimulaci a někdy také pomůže zabránit destruktivnímu chování u pejsků, kteří mají sklony v domácnosti rozžvýkat, na co přijdou. Hračky od Dog Fantasy navíc zaručí spoustu zábavy!

Pamlsky pro psy.

Pamlsky pro psy využijete jako odměnu při tréninku nebo jen jako malé každodenní potěšení. Nejoblíbenější jsou pamlsky vyrobené ze sušeného masa. Dobrou volbou jsou i dentální pamlsky, které podpoří zuby a dásně. Odměňte pejska pamlskem od Brit, Ontario či Rasco.

Granule pro psy.

Granule jsou nejběžnějším, nejpraktičtějším a také nejekonomičtějším způsobem krmení vašeho psího kamaráda. Kvalitní krmivo je nezbytné pro udržení dobrého zdraví, vitality a dlouhověkosti. Vyzkoušejte vynikající granule Ontario, Rasco či Eukanuba.

Konzervy pro psy.

Konzervy pro psy jsou dalším typem oblíbeného krmiva, které můžete podávat svému psovi jako doplněk ke granulím nebo jako jejich alternativu – v tom případě ale musejí být označeny jako kompletní krmivo. Tip Dr. Maxe - vynikající a chutné psí konzervy Ontario.

Kapsičky pro psy.

Kapsičky jsou chutnou svačinkou pro vašeho čtyřnohého kamaráda. Používají se jako doplňkové krmivo k běžné krmné dávce. Kapsičky by měly obsahovat vysoký podíl masa a zeleniny. Tato kritéria včetně vynikající chuti dokonale splňují kapsičky Ontario a Rasco.

Pro štěňata.

Štěňátka mají své zvláštní potřeby, protože se od dospělých psů liší nejen velikostí, ale také výživovými nároky, citlivějším trávením, jemnější kůží a srstí apod. Máte-li doma psí miminko či dorostence, vybírejte chovatelské potřeby určené speciálně pro štěňata.

Produkty pro kočky

Kočky jsou mnohdy popisovány jako záhadné a nezávislé bytosti, jejich majitelé však potvrdí, že umějí být i nesmírně milující a oddané. Posezení s vrnící kočičkou na klíně, to je relax k nezaplacení! Aby vaše kočka nebo kocourek byli těmi nejlepšími parťáky, zaslouží si tu nejdokonalejší péči. Dr. Max vám proto přináší superprémiová suchá i mokrá krmiva pro kočky, pamlsky a další kočičí speciality.

Pamlsky pro kočky.

Každý si občas zaslouží dobrůtku – i váš kočičí mazlík. Pamlsky pro kočky v nabídce Dr. Maxe jsou naprosto neodolatelné, posuďte sami – lososové polštářky, dvojitý sendvič s kuřecím a treskou nebo vařené kachní plátky. Tyto a mnohé další laskominy pro kočičky přináší Ontario.

Granule pro kočky.

Stejně jako u pejsků jsou granule nejpraktičtějším způsobem krmení vaší kočičky. Kompletní krmivo vybírejte podle potřeb své kočičky (věk, domácí/venkovní, kastrace, zdravotní stav). V nabídce Dr. Maxe najdete prémiové i superprémiové granule Ontario a Rasco a veterinární diety Calibra.

Konzervy pro kočky.

Konzervy pro kočky existují jako kompletní i doplňkové krmivo. Kočičkám chutnají, voní a tolerují je i ty s citlivým trávením. Dejte své kočce ochutnat neodolatelné konzervy či nápoje(!) Ontario. Pro kočky se zdravotními problémy jsou určeny konzervy Calibra VD.

Kapsičky pro kočky.

Kapsičky pro kočky představují další oblíbenou formu mokrého kočičího krmiva. Jsou velmi praktické, kapsička zpravidla odpovídá jedné porci a není třeba dělat si starosti se skladováním. Dopřejte své kočičce pečlivě vybrané kousky různých mas ve vývaru či polévku od Ontario, Rasco či IAMS.

Stelivo pro kočky.

Dobré kočičí stelivo je základem pro udržení čistoty a hygieny v domácnosti, o niž se lidé dělí s kočkami (nebo obráceně). Tzv. kočkolit najdete i v naší nabídce, a to jak klasiku z jemného jílu, dřevěné peletky nebo bezprašné silikátové stelivo. Vše od Magic Litter.

Z e-shopu Dr. Max nemusí přijít jen léky. Objevte rozsáhlou nabídku produktů pro vaše mazlíčky. Dr. Max vždy nablízku.
Chovatelské potřeby.

Chovatelské potřeby, to je velmi obsáhlá kategorie e-shopu Dr. Max, v níž najdete pestrý výběr produktů pro úspěšný chov psů i koček. Nechybějí pomůcky potřebné při péči o srst a drápky, pořídíte zde i speciální čističe a odpuzovače značkování.