Doplněk stravy

Solgar Hořčík plus vitamín B6 100 tablet

Značka: SOLGAR
  • Solgar Hořčík plus vitamín B6 obsahuje dvě bioaktivní látky, které se podílejí na normálním energetickém metabolismu a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značky SOLGAR v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
279

Cena za 1 kus: 3 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Solgar Hořčík plus vitamín B6 100 tablet

50142878

Úvod

Solgar Hořčík plus vitamín B6 obsahuje dvě bioaktivní látky, důležité pro každodenní fungování našeho organizmu. Hořčík a vitamin B6 se podílejí na normálním energetickém metabolismu a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívají k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy.

Hlavní vlastnosti

  • hořčík a vitamin B6 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu
  • hořčík a vitamin B6 napomáhají snížení míry únavy a vyčerpání
  • hořčík a vitamin B6 přispívají k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy
  • hořčík přispívá k normální činnosti svalů a udržení normálního stavu kostí a zubů
  • vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek

Dávkování

Dospělí: Užívejte 3 tablety denně nejlépe s jídlem nebo podle doporučení lékaře. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Hořčík (oxid hořečnatý), objemová činidla (mikrokrystalická celulóza), protispékavé látky (rostlinný stearan hořečnatý, oxid křemičitý), kroskarmelóza, vitamín B6 (pyridoxin HCl), leštící látky (hydroxypropylmethyl celulóza, rostlinný glycerin (z palmojádrového a kokosového oleje, karnaubský vosk). Neobsahuje: lepek, pšenici, mléko, sóju, kvasnice, sladidla, umělá aromata a barviva. Bez GMO.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte nějaké léky nebo máte jakýkoli zdravotní problém, poraďte se před užitím tohoto produktu se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.