Doplněk stravy

Terezia Čaga + Reishi a Rakytník 60 kapslí

Značka: TEREZIA
  • Terezia Čaga+Reishi a Rakytník kombinuje účinky zdraví prospěšných hub (čaga, reishi), rakytníku řešetlákového k podpoře imunity, a je obohacený o vitamin E.
585

Cena za 1 kus: 10 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Terezia Čaga + Reishi a Rakytník 60 kapslí

50106582

Úvod

Terezia Čaga+Reishi a Rakytník je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje houby čagu a reishi, dále rakytník řešetlákový a vitamin E. Jedná se o produkt se složením pouze z přírodních zdrojů. Hlavní složka Čaga (rezavec šikmý) je dřevokazná houba rostoucí na břízách a jiných listnatých stromech. Obsahuje řadu důležitých živin a přírodních látek (polysacharidy, betaglukany, stopové minerály, vlákninu, aminokyseliny) a enzym superoxiddismutáza (SOD). Reishi (Ganoderma lucidum), známá též jako Chytrá houba, obsahuje zejména betaglukany, dále vitamíny a minerální látky. Příznivě působí na přirozenou obranyschopnost organizmu, normální funkci oběhového systému a normální hladinu cholesterolu v krvi. Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) napomáhá přirozené obranyschopnosti organizmu, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, k normálnímu trávení a pomáhá udržovat zdravou pokožku. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Hlavní vlastnosti:

  • čaga doplňuje tělu potřebné látky
  • rakytník podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, posiluje činnost srdce, pomáhá snižovat únavu a zlepšuje činnost trávicího traktu
  • reishi podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu a příznivě působí na oběhový systém
  • vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • přípavek je bez lepku

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 330 mg směsi ČAGA + REISHI a RAKYTNÍK [rezavec šikmý/ čaga (Inonotus obliquus) 150 mg, sušené houby reishi (Ganoderma lucidum) 100 mg, sušené plody rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), vitamin E (d-alpha tokoferyl acetát)]. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.
Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Uchovávejte v suchu do 25 ºC. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro celiaky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.