Terezia Čaga + Reishi a Rakytník 60 kapslí

50106582

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

359

Cena za 1 kus(tbl): 6 Kč

O produktu

TEREZIA Čaga+Reishi a Rakytník je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje houby čagu a reishi, dále rakytník řešetlákový a vitamin E. Je to produkt s originálním složením pouze z přírodních zdrojů se silným antioxidačním účinkem.

  • Hlavní složka Čaga (rezavec šikmý) je dřevokazná houba rostoucí na břízách a jiných listnatých stromech. Vyskytuje se nejvíce v lesích severní Evropy a Ruska. Obsahuje řadu důležitých živin a přírodních látek (polysacharidy, betaglukany, stopové minerály, vlákninu, aminokyseliny) a enzym superoxiddismutáza (SOD).
  • Reishi (Ganoderma lucidum), známá též jako Chytrá houba, obsahuje řadu zdraví prospěšných látek, zejména betaglukany, dále vitamíny a minerální látky. Příznivě působí na přirozenou obranyschopnost organizmu, normální funkci oběhového systému a normální hladinu cholesterolu v krvi. 
  • Rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) napomáhá přirozené obranyschopnosti organizmu, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, k normálnímu trávení a pomáhá udržovat zdravou pokožku.
  • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Dávkování:

Užívejte 2x denně 1 kapsli před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Složení:

1 kapsle obsahuje 330 mg směsi Čaga + Reishi a Rakytník: rezavec šikmý/ čaga (Inonotus obliquus) 150 mg, sušené houby reishi (Ganoderma lucidum) 100 mg, sušené plody rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), vitamin E 6 mg.

Obal kapsle: želatina.

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Parametry
Značka Terezia
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
EAN 8594006897570