Doplněk stravy

Terezia Ostropestřec + Reishi Forte 60 kapslí

Značka: TEREZIA

Přípravek Terezia Ostropestřec + Reishi Forte obsahuje kombinaci ostropestřce mariánského, vzácné houby reishi a černého bezu. Ostropestřec podpoří vaši obranyschopnost a očistu organismu.

299

Cena za 1 kus: 4,98 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Terezia Ostropestřec + Reishi Forte 60 kapslí

50126259

Úvod

Chcete pečovat o svá játra a trávicí soustavu? Doplněk stravy Terezia Ostropestřec + Reishi Forte obsahuje kombinaci ostropestřce mariánského, vzácné houby reishi a černého bezu. Ostropestřec mariánský je léčivá bylina, jejíž semena obsahují aktivní látku silymarin. Působí příznivě na činnost jater a podporuje jejich pročištění. Reishi (Lesklokorka lesklá) je houba rostoucí na kmenech nebo pařezech listnatých dřevin. Obsahuje řadu cenných látek pro lidský organismus Je zdrojem beta-glukanů, vitaminů, minerálů a aminokyselin. 100% přírodní složení bez příměsí a konzervantů. Vhodné pro celiaky.

Hlavní složky: 

  • ostropestřec mariánský (Silybum marianum) přispívá k optimální funkci jater, pomáhá při trávení a pročištění těla, příznivě ovlivňuje činnost srdce, napomáhá přirozené obranyschopnosti a přispívá k normální hladině cukru v krvi
  • Reishi (Lesklokorka lesklá) přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a napomáhá normální funkci oběhové soustavy a normální hladině cholesterolu v krvi
  • černý bez příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 300 mg směsi OSTROPESTŘEC+REISHI forte [ostropestřec mariánský (Silybum marianum) sušený prášek a extrakt 200 mg, prášek houby reishi (Ganoderma lucidum) 75 mg, prášek sušených plodů černého bezu (Sambucus nigra) 25 mg] s obsahem 33 ± 2 mg silymarinu a 16,60 mg ß-glukanu ± 0,6 %. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není vhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Vhodné pro celiaky.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.