Doplněk stravy

Terezia VITAMIN D3 BABY od narození 400 IU kapky 10 ml

Značka: TEREZIA
  • Kapky s obsahem vitaminu D, který podporuje zdraví kostí, svalů a zubů. Zejména pro kojence a batolata je nezbytný pro růst pevných kostí a zubů.
199 ušetříte 56 Kč

Původní cena 255 Kč, sleva 22%

Nejnižší cena před slevou: 255 Kč

Cena za 100 ml: 1 990 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Terezia VITAMIN D3 BABY od narození 400 IU kapky 10 ml

50092385

Úvod

Vitamin D je pro lidský organizmus velice důležitý. Je rozpustný v tucích a primárně se nachází ve dvou formách: D2 (ergokalciferol) a D3 (cholekalciferol). Vitamin D2 je rostlinného původu a D3 je aktivní forma, která se nachází u lidí a dalších savců. Vitamin D3 reguluje metabolismus vápníku, napomáhá jeho vstřebávání a využití v organizmu. Je potřebný hlavně pro tvorbu a mineralizaci kostí a zubů. Zejména pro kojence a batolata je nutný pro růst pevných kostí a zubů. Použitý olivový olej zajišťuje efektivní vstřebávání vitamínu D3 do organismu.

Vitamin D3:

  • reguluje metabolismus vápníku – jeho vstřebávání a využití
  • je potřebný k tvorbě a mineralizaci kostí a zubů
  • udržuje normální funkce imunitního systému
  • udržuje normální svalové funkce
  • přípravek je bez lepku

Dávkování

Od narození do 12 let: 1 kapka denně. Dospělí a děti od 12 let: 2 kapky denně.


Složení

Olivový olej, vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin E (směs tokoferolu). 1 kapka obsahuje 10 µg / 400 IU vitaminu D3 v olejové bázi (200 % RHP*). * Referenční hodnota příjmu


Upozornění

Doplněk stravy. Vhodné již od narození - Posouzeno Českou pediatrickou společností. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25°C, po otevření v chladu. Vhodné pro bezlepkovou dietu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.