Tierra Verde Prací prášek na barevné prádlo 850 g

Drogerie

Tierra Verde Prací prášek na barevné prádlo je vyvinutý tak, aby obsahoval ingredience maximálně šetrné vůči lidskému organismu i životnímu prostředí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
199

O produktu

50123841

Prostředek na barevný textil vhodný i na prádlo pro nejmenší děti, alergiky a ekzematiky. Tierra Verde Prací prášek na barevné prádlo je vyvinutý tak, aby obsahoval ingredience maximálně šetrné vůči lidskému organismu i životnímu prostředí. Složení prášku umožňuje dávkovat jednu lžíci prášku na prací dávku. Díky sypké konzistenci je navíc možné prášek nabízet zákazníkům v bezplastových obalech.

Hlavní vlastnosti:

  • pro praní barevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin
  • pro praní při teplotách od 40˚C v pračce i v ruce
  • vhodný i na dětské oblečení a látkové pleny 

Složení

> 30 % uhličitan sodný, 5-15 % hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona), 5-15 % silikát, citronan sodný; < 5 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě a prášek z olivového mýdla (mýdlo z olivového oleje, chlorid sodný)

Použití

15 g prášku (1 polévková lžíce) na prací cyklus. Pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 ºC (pro snazší rozpouštění např. potu a mastnoty).

  • Při tvrdé vodě – použijeme změkčovač vody nebo dávku prášku zvýšíme až na dvojnásobek, tvrdost vody určíme testovacím páskem.
  • Skvrny – před praním ošetříme žlučovým mýdlem nebo olivovým mýdlem s citronovým extraktem (veganská varianta). 
  • Při silném znečištění – dávku prášku zvýšíme až na dvojnásobek nebo prádlo necháme před praním odmočit - rozpustíme 1 až 2 lžíce prášku PUER v teplé vodě a namáčíme nejlépe přes noc.

Upozornění

Upozornění: H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.