Vieste Vitamin D3 + K2 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: VIESTE
Tablety s obsahem přírodního vitaminu K s vysokou biologickou dostupností a vitaminu D3, který je důležitý pro zdravé kosti a zuby i Vaši imunitu. Vhodné pro vegany a vegetariány.
Skladem na e-shopu
179

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50118043

Kombinace vitaminů D3 a K2 pro zdravé kosti. Vitamin K2 z části vytváří baterie v trávicím traktu a z části ho přijímáme v potravě. Přípravek Vieste Vitamin D3 + K2 obsahuje přírodní vitamin K s vysokou biodostupností-menachinon- 7 (MK-7) získávaný ze semen sóje, jako výsledek fermentace s podílem bakterií Bacillus subtilis natto. Vitamin K je důležitý zejména pro udržení normálního stavu kostí a přispívá k normální srážlivosti krve. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Napomáhá k udržení normálního stavu zubů a kostí a normální činnosti svalů. Příznivě působí na normální funkci imunitního systému. Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk.


Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Vitamin D3 (cholekalciferol) 50 µg (2000 UI) / 1000 % *RHP, vitamin K2 (menachino) 75 µg / 100 % *RHP v jedné tabletě.

*RHP – denní referenční hodnota příjmu.

Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý rostlinného původu (protispékavá látka), trikřemičitan hořečnatý (protispékavá látka), menachinon, cholekalciferol rostlinného původu.

Upozornění

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Vhodné pro vegany a vegetariány. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.