Doplněk stravy

Vigantolvit Osteo 30 tablet

5.0

Vigantolvit Osteo obsahuje kombinaci vitaminu D3, vitaminu K2 a vápníku, která je potřebná pro udržení zdravých kostí. Určeno pro dospělé.

185

Cena za 1 kus: 6,17 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Vigantolvit Osteo 30 tablet

50133767

Úvod

Pro zdravé kosti a svaly. Vigantolvit Osteo poskytuje vitamin D, který podporuje vstřebávání vápníku ve Vašem těle. Dále doplňuje vápník, který je základním stavebním kamenem kostí a vitamin K2 ve formě MK-7, který je nutný pro tvorbu kostní bílkoviny, do které se vápník zabudovává. Přípravek Vigantolvit Osteo doporučujeme aktivním osobám, sportovcům, starším lidem a ženám po menopauze.

Hlavní složky:

  • vitamin D přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů, příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi a napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • vitamin K2 je důležitý zejména pro udržení normálního stavu kostí a normální srážlivost krve, podporuje ukládání vápníku v kostech
  • vápník je potřebný k udržení normálního stavu kostí a zubů a přispívá k normální činnosti svalů

Dávkování

Dospělí užívají 1 tabletu denně. Zapijte sklenicí vody.


Složení

Vitamin D3 25 µg 1000 IU (500 % RHP), vitamin K2 75 µg (100 % RHP) a vápník 500 mg (62,5 % RHP) v jedné tabletě.

Uhličitan vápenatý, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, lešticí látka: polyvinylalkohol, polyethylenglykol a mastek, sacharóza, barvivo: uhličitan vápenatý, škrob, protispékavé látky: oxid křemičitý a hořečnaté soli mastných kyselin, plnidla: zesítovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, sodná sůl karboxymethylcelulózy, střední nasycené triacylglyceroly (z plně hydrogenovaného palmového/kokosového oleje), menachinon (vitamin K2), cholekalciferol (vitamin D3).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Pokud užíváte antikoagulancia (léky snižující srážlivost krve), poraďte se se svým lékařem, než začnete tento přípravek užívat, jelikož obsahuje vitamin K2. Neužívejte současně jiné přípravky s vitaminem D. Osoby s onemocněním ledvin, vysokou hladinou vápníku v krvi nebo moči nebo s anamnézou ledvinových kamenů, by se měly poradit se svým lékařem, než začnou užívat doplněk stravy obsahující vitamin D. Přípravek je určen pouze pro dospělé, nedoporučuje se u těhotných. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.