Ekomedica Vitamín A+D3+E+K2 Mk7 30 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Kapky s obsahem směsi všech vitaminů rozpustných v tucích (vitaminy A + D3+ E + K2Mk7) ve snadno vstřebatelné formě. Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
455

Cena za 100 ml: 1 517 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50120830

Směs vitaminů rozpustných v tucích ve formě kapek s lahodnou citrónovou příchutí. Přípravek EkoMedica Vitamín A + D3+ E + K2 Mk7 obsahuje vitaminy A, D3, E, K2 Mk7 v kapalné, snadno vstřebatelné formě, stabilizované směsí tokoferolů ze slunečnicového oleje.

Hlavní složky:

  • Vitamin A je nezbytný pro udržení správného zraku, zdravé pokožky a sliznic. Také přispívá k normální funkci imunitního systému a pomáhá udržovat normální metabolismus železa. Podílí se na procesu specializace buněk.
  • Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Napomáhá k udržení normálního stavu zubů a kostí a normální činnosti svalů. Příznivě působí na normální funkci imunitního systému. Vitamin D se podílí na procesu dělení buněk.
  • Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.
  • Vitamin K je důležitý zejména pro udržení normálního stavu kostí a přispívá k normální srážlivosti krve.

Dávkování

Užívejte 5 kapek denně. Balení obsahuje 180 denních dávek.

Složení

Denní dávka 5 kapek obsahuje 9 mg vitamínu E (75 % RHP*), 300 µg (1000 IU) vitamínu A (37,5 % RHP*), 20 μg vitamínu K2 (26,7 % RHP*) a 25 μg (1000 IU) vitamínu D3 (500 % RHP*).

* RHP = referenční hodnota příjmu.

Slunečnicový olej, aroma: citronový olej, vitamín E (D-alfa-tokoferol), vitamín A (retinyl - palmitát), vitamín K2 Mk7 (menachinon-7 získaný biofermentací B. subtillis NATTO), vitamín D3 (cholekalciferol původem z lanolinu), antioxidant: směs tokoferolů.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by konzumaci přípravku měli konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez chemických konzervantů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.