Doplněk stravy

Vitar Magnézium Grep 400 mg + vitamin B6 + vitamin C 20 sáčků

Značka: VITAR
  • Praktické jednorázové sáčky s obsahem organické formy hořčíku obohacené vitaminy B6 a C. S příchutí grepu. Pro dospělé a děti od 12 let.
115

Cena za 100 g: 288 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Vitar Magnézium Grep 400 mg + vitamin B6 + vitamin C 20 sáčků

50117888

Úvod

Rychlé a pohodlné doplnění hořčíku, který je nezbytný pro zdravé svaly, nervy a srdce. Přípravek Vitar Magnezium Grep 400 mg + B6 + C obsahuje organickou formu hořčíku, která je lépe vstřebatelná a vitaminy B6 a C ve formě sypké směsi v praktických jednorázových sáčcích. Jednoduše vsypete do úst a necháte rozpustit. Přípravek doporučujeme zejména při sportu, nadměrné fyzické zátěži či psychickém vypětí.

Hlavní složky:

  • hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, je důležitý pro normální činnost svalů a pomáhá udržet normální stav kostí a zubů
  • vitamin B6 snižuje míru únavy a vyčerpání, přispívá k normální psychické činnosti a normální činnosti nervové soustavy. Příznivě ovlivňuje energetický metabolismus a imunitní systém.
  • vitamin C je potřebný pro tvorbu kolagenu, který působí podpůrně ve tkáních lidského těla – svalech, šlachách, chrupavkách a kůži. Významně se podílí na funkci imunitního systému.

Dávkování

Děti od 12 let a dospělí užívají 1 sáček denně.  Obsah sáčku nasypte do úst, pomalu nechejte rozpustit a polkněte.


Složení

Hořčík (oxid hořečnatý, laktát hořečnatý) 400 mg (106,7 % RHP), vitamin C 80 mg (100 % RHP), vitamin B6 1,4 mg (100 % RHP) v jednom sáčku.

RHP ……….referenční hodnota příjmu.

Příchuť grep: sladidlo – sorbitol, oxid hořečnatý, laktát hořečnatý, kyselina L-askorbová, kyselina – kyselina citronová, protispékavá látka – talek, pyridoxin hydrochlorid, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC), přírodní aroma.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.