Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Příprava domácího zdravého nápoje

    Dotaz z 27. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,umyla jsem jehličí z borovice douglasky, otrhala z větviček a zalila prevařenou vlažnou vodou, přidala med a nechala ve skleněné nádobě 3 dny na slunci. Má z toho vzniknout zdravý napoj. Mohou malou skleničku nápoje pít i děti ( 4 roky a 7 let)? Ovšem potom co bych vyzkoušela snášenlivost.
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den,

    obecně se nedoporučuje podávat čaj z borovice dětem do 12 let. 

    S přáním hezkého dne Tereza Juhász

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně