Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • Rychlý košík zavřen
  • Přibírání v menopauze

    Dotaz z 6. 1. 20231 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, je mi 48 roků,během 2 měsíců jsem přibrala7 kg i když mám pohybu dostatek a v jídle se celkem hlídám. Pocení a výkyvy nálad jsou neskutečné.. Jsem zavodněná, piju různé čaje.. Chtěla bych poradit jaký přípravek bych si měla zakoupit, abych tyto problémy alespoň trochu potlačila. Děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    ke zmírnění fyzických a psychických projevů klimakteria (jako například pocení, návaly horka, podrážděnost, poruchy spánku) u žen doporučuji vyzkoušet užívání registrovaného (a zároveň přírodního) léčivého přípravku Menofem, který má ověřené složení i účinky.
    Přibírání na váze je bohužel součástí změn v přechodu. Metabolismus se mění vlivem snížené nebo ukončené funkce vaječníků. Mění se rovněž rozložení tuku, který se ukládá převážně v oblasti břicha. Doporučuji proto konzultaci s výživovým poradcem ohledně nastavení příjmu kalorií a mírné navýšení pohybu.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně