Biogaia Prodentis 20 pastilek

Doplněk stravy

Značka: BIOGAIA
Pastilky se svěží mátovou příchutí BioGaia Prodentis obsahují patentovaný probiotický kmen Lactobacillus Reuteri pro zachování přirozené mikrobiální rovnováhy v ústech.
Skladem na e-shopu
259 ušetříte 18 Kč

Původní cena 277 Kč , sleva 6%

Nejnižší cena před slevou: 277 Kč

Cena za 100 g: 1 619 Kč

O produktu

50125593

Orální zdraví, zdravé zuby i dásně. Pastilky se svěží mátovou příchutí pro děti, dospělé i těhotné ženy. BioGaia ProDentis obsahuje patentovaný probiotický kmen Lactobacillus Reuteri Prodentis, který přispívá k péči o ústní dutinu a pomáhá udržovat přirozenou mikrobiální rovnováhu v ústech. K jejímu narušení může dojít např. nesprávnou ústní hygienou, stresem, užíváním určitých léků. 

Podpora vyvážené mikroflóry

Přípravek BioGaia ProDentis využijete pro podporu vyvážené mikroflóry v ústech při citlivých dásních se sklonem ke krvácení, jako podpůrný prostředek při léčbě paradontózy či v období snížené imunity organismu (v důsledku stresu či různých onemocnění).


Dávkování

Užívejte 1-2 pastilky denně, nejlépe po vyčištění zubů. Pastilky nechte volně rozpustit v ústech. Vhodné i pro dlouhodobé užívání.

Složení

Jedna pastilka obsahuje více než 200 milionů živých bakterií L. reuteri Prodentis®. L. reuteri Prodentis® byl testován ve více než 40 klinických studiích.

Plnidlo (isomalt), L. reuteri DSM17938 a L. reuteri ATCC PTA 5289 (L. reuteri Prodentis®), plně hydrogenovaný palmový olej, zvlhčující látka, mátové aroma, mentolové aroma, mátový olej, sladidlo (sukralosa).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Vzhledem k obsahu sladidel může mít nadměrná konzumace projímavý účinek. Konzumace potravin obsahujících isomalt a sukralosu místo cukru přispívá k zachování mineralizace zubů. Přípravek může být užíván během těhotenství a kojení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.