Dr.Max Combi D + K 2000 IU 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: DR.MAX
Dr.Max Combi D3 + K2 2000 IU obsahuje kombinaci vitaminů D3 a K2, které společně přispívají ke zdraví kostí a zubů.  Vitamin K2 příznivě ovlivňuje srážlivost krve. Vhodné pro dospělé.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu libovolné kombinace 3 označených produktů značky Dr.Max obdržíte nejlevnější z nich za 0,01 Kč. Akce neplatí na produkty řady PRO32. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
229

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50129435

Dr.Max Combi D3 + K2 2000 IU s obsahem vitaminu D3 doplněného vitaminem K2 pro zdravé kosti a zuby. Vitamin D3 přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů, přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu. Je důležitý pro správnou funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk. Vitamin K2 ve formě MK-7 (menachinon s dlouhým řetězcem) má vysokou biologickou dostupnost, přispívá k udržení zdravých kostí, podporuje ukládání vápníku v kostech a zubech a příznivě ovlivňuje srážlivost krve.


Dávkování

Dospělí užívají 1 kapsli obden po jídle.

Složení

Vitamin D3 50 µg (2000 I.U.) (1000 % RHP), vitamin K2 MK-7 75 µg (100 % RHP) v jedné kapsli. RHP …. referenční hodnota příjmu.

Kapsle [želatina, zahušťovadlo (glycerol), voda, barvivo (oxidy a hydroxidy železa)], sójový olej (GMO-free), menachinon, cholekalciferol.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro osoby užívající léky snižující srážlivost krve. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek obsahuje stopy sóji.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.