Doplněk stravy

IQ Mag Hořčík 375 mg + B6 pomeranč 20 šumivých tablet

Značka: IQ MAG
  • Pro snížení míry únavy a vyčerpání a pro normální činnost svalů. IQ Mag hořčík 375 mg + B6 šumivé tablety s pomerančovou příchutí.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů produktů značky IQ Mag v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí jen do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml Při nákupu produktů značky Naturprodukt v minimální hodnotě 199 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
115

Cena za 1 kus: 6 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: IQ Mag Hořčík 375 mg + B6 pomeranč 20 šumivých tablet

50146308

Úvod

Doplněk stravy s obsahem hořčíku a vitaminu B6, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Oblíbená forma šumivých tablet s pomerančovou příchutí. Pití vzniklého nápoje v průběhu dne umožňuje plynulé maximální vstřebání hořčíku ze střeva. Přípravek je vhodný pro dospělé pro doplnění hladiny hořčíku a vitaminu B6.

Hlavní vlastnosti hořčíku:

  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů
  • přispívá k normálnímu stavu kostí a zubů

Dávkování

Jednu tabletu denně rozpustit ve 200 ml vody. Po vyšumění vypít.


Složení

Hořčík (uhličitan hořečnatý) 325 mg (86,7 % RHP), regulátory kyselosti: kyselina citronová, kyselina jablečná a hydrogenuhličitan sodný, plnivo: sorbitol, hořčík (oxid hořečnatý) 50 mg (13,3 % RHP), přírodní pomerančové aroma, plnivo: polyetylén glykol, barvivo: koncentrát z červené řepy, sladidlo sukralóza, barvivo: riboflavin, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RHP) v jedné šumivé tabletě. RHP - referenční hodnota příjmu pro průměrného dospělého.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí! Není určeno dětem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.