NOVEXPERT The Caramel Cream Fair Skin odstín Ivory Radiance BB krém 30 ml

Kosmetika

Značka: NOVEXPERT
NOVEXPERT The Caramel Cream Fair Skin odstín Ivory Radiance BB krém hydratuje a vyhlazuje pleť a dodává jí zdravě opálený vzhled. Sjednocuje barvu pleti.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
649

Cena za 100 ml: 2 163 Kč

O produktu

50126763

Pečující a zkrášlující krém v jedné tubě. NOVEXPERT The Caramel Cream Fair Skin odstín Ivory Radiance BB krém 30 ml je přípravek z řady PRO-MELANIN pro omlazení pleti a zjemnění rozdílů v pigmentaci. Hydratuje a vyhlazuje pleť a dodává jí zdravě opálený vzhled. Obsahuje rozjasňující složky a aktivní látky, které stimulují melanin a prodlužují opálení pleti. Patentovaný komplex aktivních látek z mořské řasy a cukru v kombinaci s kyselinou hyaluronovou viditelně sjednocuje barvu pleti. 100% přírodní složení je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.  Odstín Ivory.

Výsledek:

  • 100 % přírodních ingrediencí
  • zdravě opálený vzhled již po prvním použití
  • vyhlazuje pleť při pravidelném používání
  • pro všechny typy pleti
  • hypoalergenní složení – vhodné i pro citlivou pleť
  • vhodné i pro vegany
  • bez konzervantů

Použití

Aplikujte prsty nebo houbičkou po celém obličeji od středu směrem nahoru ke spánkům. Lze kombinovat s různým množstvím vašeho běžného denního krému.

O značce

Špičková péče o pleť francouzské značky Novexpert byla vyvinuta ve spolupráci s předními vědci a lékaři. Propojuje sílu přírody s moderními technologiemi a poznatky z dlouholetých výzkumů vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky. Jako přísady jsou používány pouze dobře známé přírodní látky, které se přirozeně nacházejí v lidském těle. Jejich účinky jsou již ověřené a podložené. Produkty Novexpert obsahují pouze 100% přírodní látky, které pokožka snadno přijímá. Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy. Kvalitu kosmetiky Novexpert potvrzuje certifikace ECOCERT.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.