Medpharma Vápník Hořčík Zinek 37 tablet

Doplněk stravy

Značka: MEDPHARMA
Doplněk stravy MedPharma obsahuje vápník obohacený o hořčík a zinek, které společně přispívají k udržení normálního stavu kostí.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 kusů doplňků stravy značky Medpharma v libovolné kombinaci získáte nejlevnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
65

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50011485

Medpharma Vápník Hořčík Zinek je doplněk stravy, který obsahuje 333,3 mg vápníku obohaceného o hořčík a zinek, které společně přispívají k udržení normálního stavu kostí. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky.

Hlavní vlastnosti:

  • doplněk stravy ve formě tablet
  • 1 tableta obsahuje 333,3 mg vápníku, 133,3 mg hořčíku a 8,3 mg zinku
  • Ca+Mg+Zn přispívají k udržení normálního stavu kostí

Dávkování

1–2 tablety denně.

Složení

Uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, plnidla (mikrokrystalická celulosa, maltodextrin, polyvinylalkohol), stabilizátory (hydroxypropylmethylcelulosa, polydextrosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, sodná sůl karboxymethylcelulosy), oxid zinečnatý, lešticí látka (polyvinylalkohol), zvlhčující látka (polyethylenglykol), protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin, talek), barvivo (oxid železa žlutý).

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.