Revital Vápník + hořčík + zinek + vit.D3 + vit.K1 100+50 tablet

Doplněk stravy

Značka: REVITAL
Revital Vápník + hořčík + vitaminy obsahuje důležité vitaminy a minerály pro vaše kosti, zuby a nervy ve formě polykacích tablet. Pro dospělé a děti od 12 let.
Skladem na e-shopu
169 ušetříte 30 Kč

Původní cena 199 Kč , sleva 15%

Nejnižší cena před slevou: 199 Kč

Cena za 100 kusů: 113 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50070219

Revital Vápník + hořčík + vitaminy je doplněk stravy s vápníkem, hořčíkem a zinkem obohacený o vitaminy D3 a K1. Účinky těchto látek se vzájemně doplňují. Podílí se na růstu kostí v období dospívání, jsou vhodné při rekonvalescenci po úrazech se zlomeninami, u osob ohrožených řídnutím kostní hmoty a současně jsou určeny i lidem s vyšší fyzickou zátěží.

  • Vápník přispívá k normální funkci nervových přenosů a je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí.
  • Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti a k normální činnosti nervové soustavy.
  • Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, pokožky a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Dávkování:

Dospělí užívají 1-2 tablety denně po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Složení:

Vápník 320 mg, hořčík 100 mg, zinek 8,5 mg, vitamin D3 5,0 µg, vitamin K1 45,0 µg v jedné tabletě.

Uhličitan vápenatý, sladidlo – sorbitol, oxid hořečnatý, protispékává látka – mikrokrystalická celulóza, citrát zinečnatý, protispékávé látky – polyethylenglykol (PEG 6000), stearan hořečnatý, talek, cholekalciferol, fylochinon.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.