Kosmetika

Skinexpert by Dr. Max ReviHair shampoo 200 ml

4.7

Skinexpert by Dr. Max ReviHair® shampoo 200 ml stimuluje pokožku hlavy i vlasové kořínky a pomáhá regenerovat řídké, lámavé a poškozené vlasy. Podporuje růst vlasů.

259
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. Pro přihlášené je limit 250 Kč. 1 500 Kč

O produktu: Skinexpert by Dr. Max ReviHair shampoo 200 ml

50129712

Úvod

Nejste spokojeni s kvalitou svých vlasů? Trápí Vás řídnoucí, křehké a lámavé vlasy? Vyzkoušejte regenerační přípravky Skinexpert ReviHair s komplexním účinkem, které zlepšují kvalitu vlasu a zároveň stimulují pokožku hlavy a vlasové kořínky. Skinexpert by Dr. Max ReviHair® shampoo 200 ml obsahuje aktivní patentovanou složku Redensyl® cíleně působící na kmenové buňky vlasového folikulu, které jsou klíčové pro růst nových vlasů**. Roztok FiberHance™ proniká hluboko do vlasového vlákna a obnovuje jeho sílu. Díky této látce pomáhá šampon bojovat s lámáním vlasů a tlumí jejich poškození během barvení.

Pro jaké vlasy je určený Skinexpert by Dr. Max ReviHair® šampon?

 • nadměrně vypadávající vlasy**
 • suché, lámavé a oslabené vlasy
 • poškozené vlasy

Výsledek:

 • stimuluje pokožku hlavy a pomáhá regenerovat poškozené vlasy
 • snižuje lámavost vlasů a podporuje jejich růst
 • lokální působení bez systémových účinků

Složení

 • FiberHance™ (1 %) posiluje a zaceluje vnitřní strukturu vlasových vláken a snižuje jejich lámavost.*
 • Redensyl® (0,5 %) má zklidňující účinek na pokožku hlavy a zaměřuje se na kmenové buňky vlasových folikulů klíčových pro růst nových vlasů.**
 • Kofein stimuluje pokožku hlavy a vlasové kořínky.***
 • Panthenol a hydrolyzovaný keratin pomáhají zpevňovat a regenerovat poškozené vlasy.
 • Glycin přispívá k pevnosti vlasů.


Použití

Naneste malé množství přípravku na mokré vlasy a pokožku hlavy a jemně vmasírujte. Nechte asi 2 minuty působit a důkladně opláchněte. Pro maximální účinek doporučujeme používat 1x denně. Při pravidelném používání podporuje účinek Skinexpert by Dr. Max ReviHair® tonika.

skinexpert BY DR.MAX ReviHair® – Komplexní regenerační péče pro Vaše vlasy

ReviHair® shampoo 

Používejte každý den nebo podle Vaší vlasové rutiny.

ReviHair® conditioner

Použijte po umytí šamponem ReviHair. 

ReviHair® mask

Používejte jednou týdně po šamponu ReviHair, vynechte ReviHair kondicionér a péči zakončete ReviHair tonikem.

ReviHair® tonic 

Používejte každý den na mokrou nebo suchou pokožku hlavy.

ReviHair® kapsle

2 kapsle denně během jídla nebo po jídle. 


Upozornění

Ukládejte mimo dosah dětí. Jen pro vnější použití. Vyhněte se aplikaci do otevřených ran. Vyvarujte se kontaktu s očima.

*Studie: Emmanuel PJM Everaert et al. Strengthening the hair fiber from within: repairing the cortex of damaged hair. IFSCC Journal 3 (2016), 111-117.

**Vlasový roztok obsahující Redensyl® se jeví jako vhodná alternativa za standartní léčebné postupy používané v léčbě androgenní alopecie u mužů i žen, a to bez sledovaných nežádoucích účinku. U 81 % sledovaných mužů i žen (celkem 41) došlo k objektivnímu zlepšení obtíží. Studie: Katoulis AC, Liakou AI, Koumaki D et al. A randomized, single-blinded, vehicle-controlled study of a topical active blend in the treatment of androgenetic alopecia. Dermatol Ther. 2020;33(4).

***Kofein je hydrofilní sloučenina, která při lokální aplikaci snadno proniká do vlasových folikulů i přes bariérovou vrstvu kůže. Studie: Otberg N, Patzelt A, Rasulev U et al. The role of hair follicles in the percutaneous absorption of caffeine. Br J Clin Pharmacol. 2008; 65(4): 488-492.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.