Doplněk stravy

skinexpert BY DR.MAX ReviHair 60 kapslí

Produktová řada: ReviHair

Skinexpert BY DR.MAX ReviHair obsahuje unikátní kombinaci aminokyselin, vitamínů, minerálů a extraktu z přesličky rolní, která pomáhá pečovat o Vaše vlasy, nehty a pokožku.

269

Cena za 1 kus: 4,48 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: skinexpert BY DR.MAX ReviHair 60 kapslí

50133168

Úvod

Doplněk stravy skinexpert BY DR.MAX ReviHair přináší unikátní kombinaci vysokého obsahu aminokyselin (L-cystein, L-methionin, L-tyrosin) a extraktu z přesličky rolní (Equisetum arvense L.) s komplexem vitaminů a minerálů pro vaše vlasy, nehty a pleť. Povzbuďte své vlasy revitalizační kúrou v podobě přípravku Dr. Max Skinexpert ReviHair.

Jaký je přínos jednotlivých složek přípravku skinexpert BY DR.MAX ReviHair?

 • Aminokyseliny L-cystein, L-methionin, L-tyrosin jsou důležité pro tvorbu keratinu.
 • Přeslička rolní přispívá k normálnímu stavu pleti, nehtů a vlasů a k jejich optimální mineralizaci, je jedním z nejbohatších rostlinných zdrojů křemíku.
 • Vitamin D se účastní dělení buněk a vitamin A hraje roli v procesu buněčné specializace.
 • Vitamin E, zinek, měď a vitamin B2 chrání buňky před oxidativním stresem.
 • Vitaminy A a B2 spolu s biotinem přispívají k normálnímu stavu pokožky a sliznic.
 • Biotin a zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů, zinek navíc příznivě ovlivňuje stav nehtů.
 • Měď přispívá k udržení normálního stavu vaziva a k normální pigmentaci vlasů a pokožky. 

 

Přípravek skinexpert BY DR.MAX ReviHair je vhodný:

 • pro dospělé
 • pro ženy i muže
 • pro ženy v období menopauzy, kdy vlasy začínají výrazněji slábnout a vypadávat
 • při zhoršené kvalitě vlasů (oslabené, řídnoucí, lámavé vlasy, roztřepené, bez lesku)
 • při zhoršené kvalitě nehtů (tenké, lámavé, třepivé)
 • jako výživa pleti

Krásné vlasy nejsou samozřejmost

Kvalitní vlasy jsou považovány za důkaz zdraví a vitality. Stres, znečištění ovzduší, nevhodná strava a nešetrná či nesprávně zvolená péče se na stavu vlasů mohou negativně podepisovat, stejně jako zvyšující se věk. Na hustotu vlasů má vliv také působení testosteronu – u mužů se obvykle začínají problémy s úbytkem vlasů přirozeně projevovat kolem 30. roku věku, ženy si stěžují na nekvalitní vlasy a jejich vypadávání zejména v období menopauzy, kdy začíná klesá množství ženských pohlavních hormonů. Vlasy jsou řidší, tenčí, lámavé, třepí se, ztrácejí lesk a přirozenou barvu.

Dopřejte vlasům revitalizační kúru pomocí přípravku s obsahem aminokyselin, biotinu a dalších vitamínů (B, A, E, D) a minerálů (zinek, měď, křemík). Příkladem takového přípravku může být právě doplněk stravy skinexpert BY DR.MAX ReviHair. Obsažené aminokyseliny jsou základními stavebními složkami keratinu, což je bílkovina vláknité struktury, z níž je tvořen vlas. Kromě výživy svým vlasům nezapomeňte zajistit kvalitní vnější péči – používejte dermokosmetické přípravky (šampony, kondicionéry, tonika…) určené speciálně pro oslabené vlasy.


Dávkování

Užívejte 2 kapsle denně během jídla nebo po jídle.


Složení

L-cystein 83,4 mg, L-methionin 153,1 mg, L-tyrosin 76 mg, extrakt z přesličky rolní (5:1) 35 mg, kyselina pantothenová 20 mg (333,3 % RHP), PABA 12,7 mg, vitamin B6 7,5 mg (535,7 % RHP), vitamin E 6 mg (50 % RHP), zinek 5 mg (50 % RHP), železo 3 mg (21,4 % RHP), thiamin 2 mg (181,8 % RHP), riboflavin 0,7 mg (50 % RHP), měď 0,5 mg (50 % RHP), vitamin A 200 µg (25 % RHP), biotin 100 µg (200 % RHP), vitamin D3 12,5 µg 500 IU (250 % RHP) v jedné kapsli. 

Slunečnicový olej, kapsle [želatina, zvlhčující látka (glycerol), čištěná voda, barviva (oxidy a hydroxidy železa)], L-methionin, L-cystein hydrochlorid monohydrát, L-tyrosin, emulgátor (slunečnicový lecithin), extrakt z nati přesličky rolní (Equisetum arvense), D-pantothenát vápenatý, stabilizátor (mono - a diglyceridy mastných kyselin), kyselina para-aminobenzoová (PABA), pyridoxin hydrochlorid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, fumarát železnatý, oxid zinečnatý, thiamin mononitrát, síran měďnatý, riboflavin, cholekalciferol, retinyl palmitát, D-biotin.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti do 12 let a těhotné ženy. Při kojení doporučujeme konzultovat užívání s lékařem nebo lékárníkem. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.