Proteinová hlavní jídla

  (6)
Seřadit podle
  Proteinová hlavní jídla

  Proteinová hlavní jídla

  Ketodieta je nízkosacharidová dieta se zvýšeným podílem bílkovin. V nabídce e-shopu Dr. Max najdete širokou škálu chutných proteinových hlavních jídel, jejichž příprava vám zabere minimum času. Pokud proteinová hlavní jídla konzumujete v rámci dietního programu, pak je důležité zkontrolovat v popisku produktu, od kterého kroku je možné potravinu do jídelníčku zařadit.

  Z proteinových jídel patří mezi nejoblíbenější instantní low carb polévky (hovězí, rajčatová, houbová). Proteinové polévky jsou instantní, příprava vám zabere pouze několik minut. Obsahují velký podíl sušené zeleniny a několikadruhovou vlákninu bez chemických složek a GMO. Příjemně potěší i jejich cenová dostupnost.

  Dalším oblíbeným low carb jídlem jsou proteinové těstoviny, které poslouží jako vynikající základ nízkosacharidové večeře nebo oběda. Nesmíme zapomenout také na populární low carb omelety se sýrovou nebo třeba slaninovou příchutí. Výhodou speciálních nízkosacharidových hlavních jídel je i praktické balení po jednotlivých porcích, nemusíte si tedy lámat hlavou s množstvím, které můžete zkonzumovat.

  Dr. Max přináší produkty od specialistů na ketodietu KetoDiet a KetoLife. S jejich pomocí budete bezpečně hubnout, a navíc vás skvěle zasytí.