Beurer BM 58 Tlakoměr na paži 1 ks

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
Tlakoměr na paži s obvodem 22–30 cm. Měření probíhá automaticky. Kromě aktuálních hodnot si můžete zobrazit průměr měření za posledních 7 dnů nebo celkový průměr všech uložených hodnot.
Skladem na e-shopu
1 999

O produktu

50087354

Model tlakoměru BM 58 od společnosti Beurer je určen k domácímu použití. Jde o pulsoměr určený k měření aktuálního tlaku na paži. Má zcela automatický provoz, snadno se proto používá a tlak si během chvilky změří jak dospělí, tak i děti. Za pomoci intuitivního dotykového ovládání si navolíte požadované parametry a jakmile máte hotovo, můžete ovládání uzamknout mechanickým zámkem, aby během manipulace s přístrojem nedošlo omylem ke změně údajů. Výsledné hodnoty se zobrazí na extra velkém a snadno čitelném inverzním displeji.

Detekce arytmie

Zařízení automaticky ukládá naměřené údaje do své interní paměti s kapacitou 2× 60 měření (pro dva různé uživatele). Dokáže i detekovat arytmii neboli výkyvy srdečního tepu, na které vás upozorní výstražným signálem. Manžeta sedí na paži s obvodem od 22 do 30 cm. Aby nedocházelo ke zbytečně vysoké spotřebě baterií, po několika vteřinách nečinnosti se přístroj sám automaticky vypne. Pohání jej 4 baterie typu AA, které jsou součástí balení, není proto potřeba dokupovat je extra.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.