Dermatologické přípravky Uriage

  (4)
Uriage

Poznejte blahodárné účinky termální vody Uriage. Pro všechny typy pokožky bez rozdílu věku společnost Uriage již od roku 1992 na mezinárodním trhu připravuje produkty, které viditelně zklidňují, hydratují a posilují dokonce i tu nejcitlivější pokožku.Přírodní a unikátní termální voda

Termální voda Uriage se rodí již více než 2000 let v srdci francouzských Alp a 75 let protéká jejich geologickým podložím. V rytmu ročních období je obohacována o minerály a stopové prvky.

Během své cesty získává unikátní vlastnosti:

 • Ochranná voda a hydratační voda obnovuje fyzikální kožní bariéru, redukuje adhezi bakterií ke kůži, jejich virulenci a reguluje imunitní bariéru.
 • Jako izotonická voda odpovídající svým složením fyziologickému séru, působí v dokonalé harmonii s kožními buňkami.
 • Je filtrována přírodou, zůstává čirá a uchovává si všechny své benefity.

IKONICKÉ PRODUKTY  Dopřejte pleti vláhu z průzračného srdce francouzských Alp

  Termální voda Uriage s unikátním složením minerálních látek a stopových prvků zlepšuje hydrataci pokožky o 32 % již jednu hodinu po aplikaci. Zklidňuje citlivou a reaktivní pokožku a vytváří bariéru proti alergenům a bakteriím. Uriage EAU Thermale ve spreji osvěží pleť během horkých dnů, fixuje make-up, je vhodná ke zklidnění pokožky po holení, depilaci či soláriu. Je vhodná pro všechny typy pleti i pro nejcitlivější pokožku dětí a kojenců.

  Výsledek:

  • vysoký obsah vápníku a hořčíku ZKLIDŇUJE citlivou pokožku
  • vysoký obsah minerálů CHRÁNÍ kožní bariéru
  • díky unikátnímu složení jemně REGENERUJE pokožku  PRODUKTOVÉ ŘADY


  EAU Thermale

  Termální voda Uriage je stáčena přímo z pramene, neobsahuje konzervanty, je bez zápachu a plně si uchovává své přírodní bohatství a původní čistotu.

  Hyséac

  Smíšená až mastná pleť. Hyséac komplexní program péče o smíšenou až mastnou pleť. Pro čistou, zmatněnou a bezchybnou pleť.

  Xémose

  Velmi suchá až atopická kůže. Řada nové generace emolienčních přípravků poskytující kůži mimořádně vysoký a dlouhotrvající komfort.

  Bariéderm

  Izolační a reparativní péče. Péče speciálně uzpůsobená pro potřeby popraskané a poškozené kůže.


  Age protect

  Inovace Uriage - ochrana proti modrému světlu. ŠKODLIVÉ UMĚLÉ SVĚTLO produkují LED a digitální obrazovky. Patentovaná bariéra proti modrému světlu chrání fibroblasty a keratinocyty před oxidačním stresem. 

  Bariésun

  Fotoprotekce pro děti i dospělé. Přípravky fotoprotekce obsahující nejnovější  technologické inovace zajišťující bezpečí a vysoký stupeň ochrany při pobytu na slunci. Určeny pro všechny typy a potřeby pleti.

  DS Hair

  Péče regulující tvorbu lupů a zarudnutí kůže. D.S. přípravky rychle tlumící svědivost a navracející pohodlí kůži trpící zarudnutím a tvorbou lupů a šupin (obličej, tělo, vlasová pokožka).

  Bébé

   Jemné přípravky s vysokou snášenlivostí a obsahem termální vody Uriage pro děti a miminka.


  KATEGORIE 


  Seřadit podle
  • Dermatologické přípravky
  • Uriage DS Hair Balancing Shampoo

   jemný zklidňující šampon 200 ml
   5.0
   (2)
   Jemný zklidňující šampon pro všechny typy vlasů.
  • Uriage DS Hair Anti-Dandruff

   šampon proti lupům 200 ml
   5.0
   (2)
   Odstraňuje lupy z vlasů i pokožky, zklidňuje pocity svědění.
  • Uriage DS Hair Balancing Shampoo

   jemný zklidňující šampon 500 ml
   4.9
   (10)
   Jemně čistí vlasovou pokožku, napomáhá jejímu zklidnění a dosažení rovnováhy.
  • Uriage DS Hair Kerato-Reducing Shampoo

   šampon na podrážděnou pokožku 150 ml
   5.0
   (1)
   Jemně čistí, odstraňuje lupy, působí proti podráždění a omezuje maštění vlasů.

   Uriage lázně

   Již vice než 200 let využívají Termální lázně Uriage mimořádných účinků své termální vody při léčbě kožních onemocnění, ORL, revma a k rehabilitaci po léčbě rakoviny. Tato dokonale uzpůsobená léčba obnovuje klientům lázní jejich celkovou pohodu. Termální lázně se staly v průběhu let, díky své léčbě a benefitům svého pramene, světově uznávanou, originální institucí. Více než 4 500 klientů ročně přijíždí do Uriage les Baines za unikátní léčbou a relaxační atmosférou. Naše voda výrazně zlepšuje kvalitu života. Vyplývá to z výzkumu, v němž 83 % pacientů potvrdilo částečné nebo úplnné vymizení symptomů onemocnění po lázeňské léčbě.