Jamieson Vápník hořčík s vitamínem D3 120 tablet

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

255

Cena za 100 kusů(tbl): 213 Kč

O produktu

Doplněk stravy s minerály a vitamínem
Vápník přispívá k normální činnosti svalů a k normální funkci nervových přenosů. Vápník a hořčík přispívají k udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu.

Dávkování:
dospělí: 1 – 3 tablety denně. Užijte s časovým odstupem několika hodin před nebo po užití jiných léků a přípravků.

Každá tableta obsahuje:
Vápník ... 333 mg (41,63 %*)
(komplex uhličitanu, citranu, jablečnanu, jantaranu)
Hořčík ... 167 mg (55,7 %*)
(komplex oxidu, citranu, jablečnanu, jantaranu)
Vitamín D3 (cholekalciferol) ... 5 μg/200 IU (100 %*)
*RHP – Referenční hodnota příjmu

Složení: vápenatý komplex (uhličitanu, citranu, jablečnanu, jantaranu), hořečnatý komplex (oxidu, citranu, jablečnanu, jantaranu), nosič (rozpustná celulóza), emulgátor (rostlinný stearan hořečnatý; modifikovaná celulózová guma), protispékavá látka (čištěný křemičitan hořečnatý), barvivo (oxid titaničitý), stabilizátor  (triethylcitrát), emulgátor (polysorbát  80), lešticí látka (karnaubský vosk), cholekalciferol.protispékavá látka (sójový polysacharid), stabilizátor (trietylcitrát, polyvinylpolypyrolidon), cholekalciferol.

Upozornění:
V ojedinělých případech se může vyskytnout průjem. Skladujte při teplotě 15 – 25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Balení: 120 tablet