Jamieson Vápník Hořčík Zinek 200 tablet

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Jamieson Vápník, hořčík se zinkem obsahuje minerály vápník a hořčík, které napomáhají k udržení normálního stavu kostí a zubů a zinek, který je důležitý pro vlasy, nehty a pokožku.
Skladem na e-shopu
355

Cena za 100 kusů: 178 Kč

O produktu

50103694

Jamieson Vápník, hořčík se zinkem je doplněk stravy s minerály. Nyní nové menší tablety pro lepší polykání.

Aktivní složky:

  • Vápník, který přispívá k normální činnosti svalů a k normální funkci nervových přenosů.
  • Vápník a hořčík přispívají k udržení normálního stavu kostí a zubů.
  • Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky a napomáhá normální funkci imunitního systému.

Dávkování

Dospělí: 1 tabletu obden s jídlem. Užijte s časovým odstupem několika hodin před nebo po užití jiných přípravků a léků.

Složení

Každá tableta obsahuje: Vápník – elementární ... 333 mg (41,6 % RHP*)
(komplex uhličitanu, citranu, jablečnanu, jantaranu), Hořčík ... 167 mg (44,5 % RHP*) (komplex oxidu, citranu, jablečnanu, jantaranu), Zinek (glukonan zinku) ... 17 mg (166 % RHP*)
*RHP – Referenční hodnota příjmu
Složení: vápenatý komplex (uhličitanu, citranu, jablečnanu, jantaranu), hořečnatý komplex (oxidu, citranu, jablečnanu, jantaranu), nosič (modifikovaná celulózová guma), glukonan zinku, stabilizátor (rostlinný stearan hořečnatý), želírující látka (rozpustná celulóza), leštící látka (triethylcitrát), protihrudkující látka (čištěný křemičitan hořečnatý), emulgátor (polysorbát 80), barvivo (oxid titaničitý), leštící látka (karnaubský vosk).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V ojedinělých případech se může vyskytnout průjem. Užívání zinku může způsobit deficienci mědi. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.