Minerální filtry (28)

Řadit
Filtry výpisu
Biosolis SUN SPRAY SPF 50+ sprej na opalování 100 ml

sprej na opalování 100 ml

Kosmetika

BIOSOLIS Sprej na opalování SUN SPRAY SPF50+ obsahuje pouze minerální filtry a jeho účinnost je okamžitá. Je vhodný pro všechny typy pleti.

Biosolis SUN OIL SPRAY SPF 20 hydratační a sublimační opalovací olej 100 ml

hydratační a sublimační opalovací olej 100 ml

Kosmetika

BIOSOLIS Hydratační a sublimační opalovací olej SUN OIL SPRAY SPF20 jse skládá pouze z rostlinných olejů a minerálních látek bez filtrů.

Eco Cosmetics BIO Opalovací krém SPF50+ 75 ml

75 ml

Kosmetika

Lehce tónovaný opalovací krém s minerálními filtry a vyživujícími rostlinnými oleji. Velmi vysoká ochrana před UVB i UVA zářením. Jemně pečuje o pokožku a předchází jejímu vysoušení.

Biosolis SUN MILK KIDS SPF 50 dětské opalovací mléko 50 ml

dětské opalovací mléko 50 ml

Kosmetika

BIOSOLIS Dětské opalovací mléko SUN MILK SPF50 KIDS obsahuje pouze minerální filtry a jeho účinnost je okamžitá. Je vhodné pro obličej i tělo.

Biosolis MELT-IN CREAM SPF 30 rychle se vstřebávající krém 100 ml

rychle se vstřebávající krém 100 ml

Kosmetika

BIOSOLIS Rychle se vstřebávající krém MELT-IN CREAM SPF30 obsahuje pouze minerální filtry a jeho účinnost je okamžitá.

Biosolis SUN OIL SPRAY SPF 6 opalovací olej 125 ml

opalovací olej 125 ml

Kosmetika

BIOSOLIS Opalovací olej SUN OIL SPRAY SPF6 je vhodný pro tmavší barvu pleti nebo pokožku již vystavenou slunci. Je vhodný pro obličej a tělo.

Biosolis SUN MILK SPF 15 opalovací mléko 100 ml

opalovací mléko 100 ml

Kosmetika

BIOSOLIS Opalovací mléko SUN MILK SPF15 obsahuje pouze minerální filtry a jeho účinnost je okamžitá. Má střední ochranný faktor a je vhodné pro obličej a tělo.

Minerální filtry

Minerální filtry

V opalovacích prostředích se používají dva druhy UV filtrů, které chrání pokožku před škodlivými účinky slunečního záření. Buď jsou to filtry chemické – tedy sloučeniny, které pronikají do pokožky a chemickou reakcí přeměňují UV záření na teplo. Druhou možností jsou filtry minerální, což jsou na jemný prach rozemleté minerální látky (s obsahem zinku, titanu), které zůstávají pouze na povrchu kůže a vytvářejí zde ochrannou vrstvu, která sluneční paprsky odráží. Nezpůsobují alergické reakce a jsou velmi šetrné k pokožce i životnímu prostředí.