Terezia Calcium + vitamin D3 a K2 30 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Doplněk stravy Terezia Calcium + vitamin D3 a K2 je kombinací přírodního vápníku, vitaminu D3 a K2, které podporují udržení normálního stavu kostí.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

105

Cena za 100 g: 656 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50109110

Chcete podpořit zdraví svých kostí? Ať už jste dospívající, senior, nebo žena v menopauze, jsou nároky vašeho těla vyšší na zásobení vápníkem. Doplněk stravy Terezia je přírodní kombinací vápníku rostlinného původu a vitamínů D3 a K2, kteří společně přispívají k udržení správného stavu kostí.

Hlavní vlastnosti:

  • vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů, pomáhá k normální činnosti svalů a ke správné srážlivosti krve
  • vitamin D pomáhá k normální funkci imunitního systému, přispívá ke správné hladině vápníku v krvi a k jeho normálnímu vstřebávání/využití, pomáhá udržovat normální stav kostí, zubů a činnost svalů
  • vitamin K přispívá k udržení normálního stavu kostí a správné srážlivosti krve

Dávkování

1 kapsle 1-2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Složení

Aquamin (Lithothamnion calcareum) – rostlinný zdroj vápníku – uhličitan vápenatý; vitamin K2 (menaquinone-7); vitamin D3 (cholekalciferol). Obal kapsle: želatina.

Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 ºC. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.