Doplněk stravy

Terezia Magnesium + vitamin B6 a meduňka 30 kapslí

Značka: TEREZIA

Terezia Magnesium + vitamin B6 a meduňka je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci hořčíku, pyridoxinu a extraktu z meduňky, která podporuje relaxaci celého organismu.

99

Cena za 100 g: 582,35 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Terezia Magnesium + vitamin B6 a meduňka 30 kapslí

50109109

Úvod

Bojujete s únavou, vyčerpáním a stresem? Vysoce vstřebatelný hořčík z přírodního zdroje spolu s vitaminem B6 pomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Meduňka podporuje fyzickou i duševní pohodu při stresové zátěži včetně relaxace organismu během spánku. Vitamin B6 je důležitý také pro imunitní systém organizmu.

Hlavní vlastnosti:

  • hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, pomáhá k normální činnosti svalů a nervové soustavy
  • vitamin B6 podporuje normální funkci imunitního systému, přispívá ke správné psychické činnosti zahrnující schopnost koncentrace, paměti, učení a myšlení
  • meduňka má relaxační účinky při usínání i spánku

Dávkování

1 kapsle 1-2x denně před jídlem. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

Aquamin – přírodní zdroj magnesia – hydroxid hořečnatý; extrakt meduňky lékařské (Melissa officinalis); vitamin B6 - pyridoxin hydrochlorid. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte v suchu do 25 ºC. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.