Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO Eukalyptus 100 ml

Drogerie

Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO Eukalyptus 100 ml s přírodní eukalyptovou silicí je vhodný zejména do interiérů. Přirozeně neutralizuje nežádoucí pachy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
135

O produktu

50127775

Osvěžovač vzduchu s éterickým olejem v BIO kvalitě. Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO Eukalyptus 100 ml obsahuje přírodní eukalyptovou silici a je vhodný zejména do interiérů. Jeho příjemná vůně Vám zlepší náladu doma, v práci, při studiu i ve sdílených prostorách (čekárny, recepce, šatny, sociální zařízení). Přirozeně neutralizuje nežádoucí pachy a zároveň patří mezi přírodní repelenty, takže od vás bude držet dále nezvaný hmyz. Osvěžovače vzduchu Tierra Verde splňují podmínky pro certifikaci Eco Garantie – obsahují pouze éterické oleje v biokvalitě, líh a vodu.

Hlavní vlastnosti:

  • osvěží a provoní prostor
  • s přírodní silicí z eukalyptu 
  • bez umělých parfémů a dalších syntetických látek
  • certifikát Eco Garantie
  • vhodné i pro vegany

Složení

Líh denat., voda, eukalyptová silice v biokvalitě (Eucalyptus globulus), d-limonen.

Použití

Důkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Po vyprázdnění můžete skleněnou lahvičku s rozprašovačem doplnit náhradní náplní z 200ml sáčku.

Upozornění

Neaplikujete prostředek na tělo a nevdechujte. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku. Eukalyptus Globulus není vhodný pro děti do 10 let a osoby trpícími astmatem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.