Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO Zklidňující dotek 100 ml

Drogerie

Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO Zklidňující dotek 100 ml provoní vzduch v místnosti přírodními silicemi z pomeranče a cedru. Pomáhá potlačit nežádoucí pachy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
159

O produktu

50127776

Osvěžovač vzduchu s éterickými oleji v BIO kvalitě. Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO Zklidňující dotek 100 ml je harmonizující vůně, která byla vytvořena spojením přírodních silic pomeranče a zemitého cedru. Silice lisovaná z kůry sicilských pomerančů vyniká příjemnou, sladkou a osvěžující vůní, která navíc přirozeně neutralizuje nežádoucí pachy. Éterický olej z cedru atlaského přidává nádech pryskyřice i zajímavou smyslnost. Jeho osobité aroma navozuje uvolněnou až intimní atmosféru. Uklidňující působení tohoto spojení vůní Vám zpříjemní práci, relaxaci i meditaci, a můžete si jej vychutnat doma, v práci i ve sdílených prostorách (cvičebny, čekárny, recepce, šatny, sociální zařízení). Osvěžovače vzduchu Tierra Verde splňují podmínky pro certifikaci Eco Garantie – obsahují pouze éterické oleje v biokvalitě, líh a vodu.

Hlavní vlastnosti:

  • osvěží a provoní prostor přírodními silicemi
  • s vůní pomeranče a atlaského cedru
  • bez umělých parfémů a dalších syntetických látek
  • certifikát Eco Garantie
  • vhodné i pro vegany

Složení

Líh denat., voda, pomerančová a cedrová silice v biokvalitě (Citrus sinensis, Cedrus atlantica), d-limonen.

Použití

Důkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Po vyprázdnění můžete skleněnou lahvičku s rozprašovačem doplnit náhradní náplní z 200ml sáčku.

Upozornění

Neaplikujete prostředek na tělo a nevdechujte. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na jakoukoliv složku přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.