Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO pomeranč 100 ml

Drogerie

Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO pomeranč se sladkou vůní se hodí vždy, když potřebujete osvěžit, zrelaxovat a prostě si do života vnést trochu slunce.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
125

O produktu

50123786

Sladká vůně zralých pomerančů se hodí vždy, když potřebujete osvěžit, povzbudit, zrelaxovat a prostě si do života vnést trochu slunce. Tierra Verde Osvěžovač vzduchu BIO pomeranč je ideální k provonění Vašeho doma, kanceláře i jakýkoliv jiných prostor. Pomerančová silice navíc přirozeně neutralizuje nežádoucí pachy.

Hlavní vlastnosti:

  • příjemně osvěží vzduch a navodí pocit relaxace
  • provoní domov či kancelář sladkými tóny
  • dokáže neutralizovat nepříjemné pachy

Složení

Pomerančová silice v bio kvalitě.

Použití

Důkladně protřepejte, stiskněte rozprašovač a nastříkejte podle potřeby do prostoru. Neaplikujete prostředek na tělo.

Upozornění

Upozornění: H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry. H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Může vyvolat alergickou reakci.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.