Walmark Vápník Hořčík Zinek Osteo 90 tablet

Doplněk stravy

Značka: WALMARK
Tablety s obsahem minerálů vápníku, hořčíku, zinku, mědi a manganu doplněné o vitaminy B6 a D pro udržení zdravých kostí. Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
189

Cena za 100 g: 127 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50114741

Kombinace minerálů a vitaminů pro silné kosti a zuby díky vápníku a hořčíku a pro podporu imunity díky zinku, mědi a vitaminům D a B6. Přípravek Vápník-Hořčík-Zinek Osteo obsahuje vápník a hořčík v optimálním poměru. Ocení ho zejména senioři, lidé dlouhodobě upoutaní na lůžko nebo po dobu rekonvalescence. Je doporučován ženám v období těhotenství, kojení nebo menopauzy. Je prospěšný v obdobích zvýšené tělesné aktivity.

Hlavní složky:

  • vápník, hořčík, zinek, mangan a vitamin D jsou potřebné pro udržení normálního stavu kostí
  • zinek, mangan a měď patří mezi antioxidanty a přispívají tak k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení zdravých kostí, vlasů, nehtů a pokožky
  • vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
  • vitamin B6 přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, napomáhá normální činnosti nervové soustavy a přispívá k normální psychické činnosti
  • měď přispívá k normální pigmentaci vlasů a kůže
  • mangan je důležitý pro správnou tvorbu pojivových tkání, jako jsou šlachy a vazy

Dávkování

Užívejte 1-2 tablety denně po jídle. Pro maximální efekt užívejte pravidelně každý den.

Složení

Vápník 400 mg (50 % DRHP), hořčík 155 mg (41 % DRHP), zinek 5 mg (50 % DRHP), vitamin D 2,5 µg (50 % DRHP), vitamin B6 0,7 mg (50 % DRHP), mangan 1 mg (50 % DRHP) a měď 0,5 mg (50 % DRHP) v jedné tabletě.

DRHP ……….denní referenční hodnota příjmu

Uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, látky protispékavé (celulosa, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, talek), stabilizátory (hydroxypropyl methylcelulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylcelulosa), glukonát zinečnatý, glukonát hořečnatý, citrát zinečnatý, glukonát-laktát vápenatý, glukonát manganatý, barivo (oxid titaničitý), glukonát měďnatý, triglyceridy, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid.

Upozornění

Nevhodné pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.